Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Tak tohle je dost drahý, nezdá se Vám?

ferda25 mi to dělal - frekvenční výhybku na Columbuse (to samé pro Bolero) a vzal si za to myslím 500,-

Dávat dvojku za to, co umí udělat někdo za pětikilo je dle mého pěkná hloupost.

A můžu potvrdit, že to funguje super, žádný problém s rádiem, jak ve městě, tak na mimo města i zahraničí OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Najde se tu někdo, kdo potvrdí bezproblémovou funkčnost podsvícení Bolera u Octavie před FL? A o jaký kousek se jedná, jestli jde o model pro Supa se senzorem nebo pro Octu bez senzoru.

Koukal jsem se totiž po městě do Octávek před FL a Bolero jsem viděl docela často.

Původně jsem uvažoval o Amundsenu+ jak jsem tu dříve psal, ale vzhledem k ceně za komplet 13 tisíc + montáž a kódování mě to nějak přešlo... Sice má Amundsen+ vestavěný bluetooth a je tam navi, ale prostě ta cena... Bolero seženu bazarový za polovinu, namontuju sám a nechám nakódovat za pár kaček.

Někdo tu tvrdí že funguje, někdo že ne, byly sem přidaný i fotky a videa, kde to vypadá celkem OK, ale rád bych si přečetl víc názorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem měl ve své OII před FL MR2005 Bolero ze Superba II - s tím čidlem. Ačkoli mi to shodou okolností dělal výše jmenovaný Ferda25, tak mě osobně to svítilo blbě. Nevím zda to byl pocit, nebo to opravdu bylo blbě vidět. Mohu porovnat s Bolerem v OII FL, co má kamarád a tam svítí o dost víc, takže já jsem Bolero vyměnil za Columbuse, ten běží naprosto v pořádku. Ale spoustu lidí mi zde říkalo, že jim to běží normálně, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S krádeží bych to u těhle dražších rádií viděl na stejno. Nehledě na to, že Bolero si jednoduše spleteš s Columbusem, kterej je ještě dražší oproti Amundsenovi. Takže tohle kritérium bych vůbec neřešil. Kradou se všechny tři. Záleží na co je člověk schopen si zvyknout. Já měl Bolero v autě jen měsíc a bylo to v létě, kdy sluníčko opravdu pařilo a prostě jsem z místa řidiče viděl kulové, nastavovat jsem to mohl jak jsem chtěl. Snímač fungoval, večer se to měnilo jak se šeřilo, ale za slunce to bylo pro mě hrozné utrpení tam něco dělat za jízdy. Proto jsem šel do Columbuse a mam svatej klid. Ale když se pročte vlákno trochu zpátky, tak jsou tady fotky , kde Bolero svítí celkem dobře, záleží jaké jsou ale podle mě světelné podmínky, nebo prostě kus od kusu to někomu jde a někomu to blbne. Neni nic jednodužšího, koupit Bolero, zkusit a případně prodat a koupit Amundsen, nebo Columbus... Nebo dvou-tunerové SONY apod :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě se na amundsenu líbí že zobrazuje aspoň hodiny když už né teplotu, navíc grafika je podle mě taky hezčí jak u bolera (je tam víc zelené, tak to ladí s podsvícením přístrojovky), navigace stojí za hovno, to jo, ale já to mám stejně jenom kvůli tomu aby to přehrávalo sd karty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď dokonce k Boleru uvažuju ještě o výměně panelu přístrojů s maxíkem po FL. Abych plně využil novej MF volant, ale ta cena.. :kol-43: A pořád mě tu nikdo 100% nepřesvědčil k nákupu Bolera. Ten jas mě prostě celkem straší. Furt mám nějak cukání jít do Amundsena+, protože má i bluetooth. Ale 13 navi, 6 budíky, práce... :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám volant skoro stejnej, jen je 3 ramenej. Tedy volant po FL a Octa před FL. A mám starý rádio Stream. Takže MF volant jde na levo jen posouvání skladeb nebo stanic rádia a zmačknutí roleru jako mute, volume nejde. Na pravý straně mi funguje jen zmačknutí roleru jako přepnutí na maxíkovi s jedničky na dvojku (např. u spotřeby je 1 a 2) jinak pohyb v nastavení rolováním a tlačítko zpět nejde.

Chci dát do auta Bolero, ale bojím se problémů s jasem jak se tu toho už hodně napsalo, tak přemýšlím nad Amundsenem+. S tím už MF volant bude fungovat. No a ovládání maxíka jde prý jedině s novejma FL budíkama, ale tam je zase snad problem s immo, že se musí komplet vypnout. :kol-26: Mě se u těch novejch hlavně líbí, že po nastartování se ručičky otočej na konec a zpět, jako u nějakýho sporťáku :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nějak Columbuse nechci. Nejradši bych Bolero a nebo případně Amundsen+, ale ten už není tak pěknej, je dražší, s bluetooth stoji kolem 13 tisíc (i když stejně řešit hovor před ostatníma v autě je blbý, lepší je stejně BT sluchátko na uchu), navi nepoužiju, protože její kvalita je na dvě věci... Jen bych nerad koupil Bolero, který pak bude špatný. Sice prachy mam, ale vyhodit 6 litrů za bazarovej kousek a pak ho případně zase prodávat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď po Vánocích se bude nejspíš hůř prodávat, ale pak to půjde. Já s tím neměl před 3/4 rokem žádný problém, během týdne se ozvali 2 lidi a za 14dní byl prodanej. A to jsem za něj dával 7000kč a prodal ho za 7500 :kol-28: .

Jinak nevím jak NAVI v Amundsenu, ale Columbus jede úplně normálně, dokonce bych řekl že je to lepší než malá navigace. Jediná nevýhoda je že se nedá přenášet a mapy jen tak nestahneš na internetu jako do navigací přenosných, jinak není co vytknout dle mého, navíc už mi to ukazuje krásně na MAXíkovi, takže super...

Akorát mam hroznej problém spárovat hlasitost navigování s hlasitostí rádia. Už jsem se ptal v topicku "COLUMBUS" ale nikdo mi neodepsal, nevíte někdo jak nastavit ty předvolby aby to chodilo jak má? Případně prosím odpovědět do "COLUMBUS"

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...