Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Ano o tom vím že když jedeš na menší zátěž (půl plynu) tak by vše mělo být ok proto ale bych tam ten čip nemusel mít. Neboj s konstrukcí převodovek mám velmi velké skušenosti. Takže pokud si něco o tom zjistíš tak taková převodovka je konstruovaná na spektrum zatížení - to laicky znamená počítá se s tím že jedeš i na půl plynu už při konstrukci neboj. :) A vlastně tím že mu celé spektrum zatížení posuneš se můžeš dostat do stádia kdy už ozubení nevyhoví na životnost. Nevím teda kolik má tahle převodovka limit kroutícího momentu, protože asi se používá i s jiným motorem takže tam jistá rezerva může být. Ale že by 35 a víc procent no to těžko. Pokud chceš přednášku na téma ozubení jsem schopen ti o tom říct téměř vše!

Jo montyk dík za zprávu, ale do čipu nejdu!

35% to těžko... No tak sedni k papíru a kalkulačce a počítej. Nebo si vyjeď někde z netu kolika lidem se rozletěla skříň na načipovaném autě. Ale závodní vozy a káry stavěné na sprinty bych do toho nebral, tam se s tím totiž počítá - výkon na úkor životnosti. Praxe mluví za vše. Když to budeš krmit při každém šlápnutí na plyn, tak se samozřejmě zkrátí životnost. No a pokud víš o konstruování převodovek, tak bys možná mohl vědět, že řetěz je tak slabý jako jeho nejslabší článek. A proto se jisté věci navrhují tak, aby se nerozletěla skříň, ale střihla poloosa atd...

Editováno: , autor: don carlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm je to škoda. snad se to nezhroutí úplně. ale myslím že když někomu nevyhovuje tenhle datum a chip chce tak by mohl toho 18.4 s feldama. je to skoro měsíc dopředu a to už se dá v práci zařídít, si myslím

Jo to máš recht to ale chce kontakt na toho kdo to na feldách organizuje a zdali ten co teď nemůže bude mít o to stále zájem jet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cretino je to na 99% protože sem volal p Jandovi kvuli tomu datu a vzala to jeho žena a řekla mi kdyby měl k tomu datu nějaké

výhrady tak mě zavolá ale ztím nevolal takže to platí

jinak mu ještě zítra zavolám ať určí místo kde pro vás v Brně :palec2:

a Mytrix díky a vítám tě do Brno teamu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cretino je to na 99% protože sem volal p Jandovi kvuli tomu datu a vzala to jeho žena a řekla mi kdyby měl k tomu datu nějaké

výhrady tak mě zavolá ale ztím nevolal takže to platí

jinak mu ještě zítra zavolám ať určí místo kde pro vás v Brně :palec2:

a Mytrix díky a vítám tě do Brno teamu :palec2:

parada, diki moc... inak mam uz zatemnenu mysel a neviem sa poriadne toho chipu dockat - jak male dieta.. :) vcera som daval sportove pruziny, takze auto paradne islo dole - pomaly neverim vlastnym ociam ked chodim okolo vlastneho auta.. :D

Mytrix vitaj, super ze sa na to das.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustýýý :palec2: ale abys nebyl až na podlaze ty dnešní silnice je to jak spíš pro hummera :smich::smich:

na tie cesty som bral ohlad pri vybere, takze som isiel len do znizenia 35/30 - ziaden extrem, len tak decentne... pred tym to vyzeralo tak traktoroidne ale teraz sa mi to fakt lubi..

odfotil som to poobede tak narychlo, auto neumyte, ale aspon pre nazornost pridam fotku - tak pre inspiraciu :palec2:

... jazdi to teraz takmer ako motokara.. :D

post-24528-1237534439_thumb.jpg

Editováno: , autor: cretino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tie cesty som bral ohlad pri vybere, takze som isiel len do znizenia 35/30 - ziaden extrem, len tak decentne... pred tym to vyzeralo tak traktoroidne ale teraz sa mi to fakt lubi..

odfotil som to poobede tak narychlo, auto neumyte, ale aspon pre nazornost pridam fotku - tak pre inspiraciu :palec2:

... jazdi to teraz takmer ako motokara.. :D

A jaá si pořád říkal proč se mě tak líbí traktoři :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel,pokoušel sem se vzít si na Sukorady dovolenou,ale nikoho za mě sem neukecal.Takže se musím odhlásit.Také tu padl druhý datum a to 18.04,jelikož to je přesně za 4 týdny od prvního termínu,mám opět víkend ranní.Ale je to ještě za dlouho,tak snad někoho překecám,aby za mě šel do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel,pokoušel sem se vzít si na Sukorady dovolenou,ale nikoho za mě sem neukecal.Takže se musím odhlásit.Také tu padl druhý datum a to 18.04,jelikož to je přesně za 4 týdny od prvního termínu,mám opět víkend ranní.Ale je to ještě za dlouho,tak snad někoho překecám,aby za mě šel do práce.

Škoda no co se dá dělat třeba se tvuj šef umoudří ;) nebo někdo okolo tebe ještě to je týden :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...