Přejít na obsah

Jaký je Váš názor??


cosby

Doporučené příspěvky

když jsem byl tuhle nechat vyměnit žárovku, tak jsem při čekání okukoval Kugu, bo se mi líbí a musím říct, že vevnitř je to překvapivě docela malé oproti Mondeu. Jinak co se motorů týče, tak já zatím s TDCi 2,0 96kW bez problémů a najeto 76tkm. Uvidíme až to bude mít víc, ale myslím, že tenhle motor už je odchytanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě.je jich v této třídě dost.Ale Kuga je pěkná-ale je to ford.Tiguan je podle mě předražený a design nic moc.Toyotu mají dva známí,cháli to dosti,ale přiznali že prostornost nic moc,ale Tiguan nebude větší

ono asi ve všech nebude toho místa přehršel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako s Vitarou bych počkal. Příde inovace na který se vyplatí počkat. Kotouče vzadu.Lepší intoš, vylepšenej palub. počítač atd. Akorát by bodnu nějakej motor se šestikvaltem. To je škoda a veliká si myslím jinak jistě nemá Vitara chybu. Ale s toho cos psal jednoznačně RAV4 a z větších Land Cruiser Prado. Ale ono třeba Sorento taky není zlé, ale myslím, že RAV 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jasně, Mondeo kombi z roku 2005 koupíš za 250tis+/- a nové stálo katalogově +/-800. Jsem se včera koukal v bazaru. Pravda, byly to ještě předfaceliftové modely s TDDi, ale stejně v dieslu to padá strašně. V benzínu si naopak docela drží cenu. Ale já jsem rád, že jsem vzal to Mondeo a ne OII. A zatím nikde nic nevrže neklepe a jediná věc na záruku se mi vyklubaly urezlé žárovky osvětlení zadní SPZ(tekla tam voda ze zadního okna). Sám jsem zvědav jak to bude vypadat až to bude mít 2-3 tolik co teď, ale co jsem tak koukal na FMC, tak by s tímto motorem už neměly být problémy a to bylo asi tak jediný, co bylo na Mondeích špatně. Tak myslím, že Kuga by měla být O.K. taky.

Jinak Ford se docela začal slušně zvedat ze sraček a prodeje jdou hodně nahoru. Nové Mondea nestačili vyrábět a jak teď, to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna holčina co u nás dělá administrativu si koupila nějakej ofroad, teď nevím jestli Hyunday nebo Kia či co to je za asiata(snad Sportage nebo Tuson), mají to asi 2 roky, koupeno jako funglovka za nějakých cca 700 a hrozně si to chválí. Jen tak jsem na to tudle koukal, když jsme šli spolu na parkec a ten introš nevypadal zas tak hrozně. Čekal bych to horší. Jen já pořád těm šikmookejm krom Toyotya Mazdy nevěřím.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chce něco menšího.

Jinak Citroen,Outlander a myslím Peugeot je ve stejné třídě-skoro stejný interiét a tedy nic moc.I v Autosalóně na primě to vyčítali.

Co se týče té Santa-Fe tak ta se mi osobně dost líbí,ale ten interiér ne-neodpovídá to podle mě danému autu-dal bych ho někde o třídu níže

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak nějak.Santa - Fe ten intoš by mohl bejt lepší. Celkové to zpracování by neškodilo vylepšít. Ono to Sorento je zvenku hezké auto a intoš by mohl bejt taky o něco lepší. A přesně jak píšeš, Citroen, Peugeot, naprosto to samé a ještěk stejně mají pohony od outlendera čili to už bych si koupil Outlendera je to vše stejně stejný akorát značka. Třeba Nissan X-Trail má neuvěřitelně bezkonkurenční pohon 4x4. Ten fakt jak kdyby předvídal. Je vidět, že Japonci 4x4 umí a nikdo se jim nemůže rovnat. Řekl bych, že při koupi 4x4 od Japonců nemůže nikdo prohloupit, jak kvalitou, tak zpracováním a celkovým vzhledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna holčina co u nás dělá administrativu si koupila nějakej ofroad, teď nevím jestli Hyunday nebo Kia či co to je za asiata(snad Sportage nebo Tuson), mají to asi 2 roky, koupeno jako funglovka za nějakých cca 700 a hrozně si to chválí. Jen tak jsem na to tudle koukal, když jsme šli spolu na parkec a ten introš nevypadal zas tak hrozně. Čekal bych to horší. Jen já pořád těm šikmookejm krom Toyotya Mazdy nevěřím.

tak jsem dneska koukal a má to Tusona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...