Přejít na obsah

Rozebíral jste někdo xenony?


capo

Doporučené příspěvky

Po dvou letech mi najednou, s odstupem asi 30 minut, odešly obě dvě H1 v dálkových světlech u xenonových světlometů. Výměna žárovky představuje nutnost vyndání světel ven. Když už, tak už... Koupil jsem ještě parkovačky od fattyho, a taky jsem chtěl vyčistit světlo zevnitř. Vyndal jsem všechnu elektroniku, čočku mlhovky i xenonu, ale nepřiešel na to, jak vyháknout ten plastový držák paraboly ze stavěcích šroubů zakončených kloubkem. Dostal jste někdo tohle bez destrukce ven? Můžete prosím napsat jak?

Já už mám světla zase složená, vyčistil jsem co se dalo otvory po čočkách, ale třeba se to někomu bude hodit na příště....

Jo a nepočítám mikla, ten to rozebíral předem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou letech mi najednou, s odstupem asi 30 minut, odešly obě dvě H1 v dálkových světlech u xenonových světlometů. Výměna žárovky představuje nutnost vyndání světel ven. Když už, tak už... Koupil jsem ještě parkovačky od fattyho, a taky jsem chtěl vyčistit světlo zevnitř. Vyndal jsem všechnu elektroniku, čočku mlhovky i xenonu, ale nepřiešel na to, jak vyháknout ten plastový držák paraboly ze stavěcích šroubů zakončených kloubkem. Dostal jste někdo tohle bez destrukce ven? Můžete prosím napsat jak?

Já už mám světla zase složená, vyčistil jsem co se dalo otvory po čočkách, ale třeba se to někomu bude hodit na příště....

Jo a nepočítám mikla, ten to rozebíral předem... ;)

Ahoj, měl bych dotaz, jak se ti podařilo přesně nastavit dotaženi čočky xenonu na dvou spodních šroubech s gumovyma "podložkama"? Nastavuje se tím poměr svitu mezi tlumenyma a dalkovyma světlama a taky svicení tlumenych světel do stran..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utáhl jsem to tak, aby koukal přesně stejný kus šroubu jako předtím. Co jsem koukal na značky, kde se přechodová hrana světla zvedala nahoru, tak jsem se moc nesekl.

Já sem to udělal podle posuvky a ani to není 100%, ale rozebírat už se mi to nechce, stějně bych to takhle mohl nastavovat donekonečna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Po dvou letech mi najednou, s odstupem asi 30 minut, odešly obě dvě H1 v dálkových světlech u xenonových světlometů. Výměna žárovky představuje nutnost vyndání světel ven. Když už, tak už... Koupil jsem ještě parkovačky od fattyho, a taky jsem chtěl vyčistit světlo zevnitř. Vyndal jsem všechnu elektroniku, čočku mlhovky i xenonu, ale nepřiešel na to, jak vyháknout ten plastový držák paraboly ze stavěcích šroubů zakončených kloubkem. Dostal jste někdo tohle bez destrukce ven? Můžete prosím napsat jak?

Já už mám světla zase složená, vyčistil jsem co se dalo otvory po čočkách, ale třeba se to někomu bude hodit na příště....

Jo a nepočítám mikla, ten to rozebíral předem... ;)

Me prdla parkovacka, do servisu se mi s tim nechce a rozebirat taky ne, zlaty stary svetla :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...