Přejít na obsah

Co máte doma za exota


Woody

Doporučené příspěvky

Měl jsem toho doma povíc jako želvy, rybičky, křečky, štíry, ale největší radost jsem měl a mám ze sklípkanů a taky z mýho psa. Fotky teda nemám všeho, ale aspoň něco :)

Štír a pes jsou pěkný, ale z těch chlupetejch hnusů mi jde mráz po zádech :wacko: Já mám psa, fretku, rybičky a želvu, která zrovna zimuje ve sklepě. Dřív jsem měl křečky, vodní želvy, žebrovníky, strašilky, pakobylky, americký šváby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdárek Abado,

já jednu "vopici" doma mám-říkám jí Jani.Starat se o ní moc nemusíš,docela dost spí,takže je klid.Někdy je teda až moc přítulná,ale zmáknou se to dá.....

Ne,ale vážně-projdi větší "chovatelský potřeby" nebo Akvaristiky,tam ti poraděj.V Edenu jsem viděl prodávat Makaky nebo něco takovýho-šli po 4O táccích,myslím.Koukal jsem i na Ebay,tam maj opoce za 500 éček,ale nesmíš si jí pak zapomenout vyzvednout na poště,to by moch bejt průser......

Tom

post-23029-1233043913_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ebay..dirky do krabicve a opici mi poslou..:p ..do edenu to mám daleko... to bych sel dlouho.. tech 300km :) .. ja bych spise kotula:) .. maj ve zline v Lesne.. parada.. a je jich tam dost.. mohl bych si treba pujcit jedno mlááde..:)... je to mazec.. ja to videl loni když sem jel z Chorvatska.. tak sem predjizdel na dalnici slováka s pasatem..a bylo tam : manzelka vzadu..ridic.. a na spolujezdci byla opice v autosedacce.. :D .. brutalni..a spala.. jenze ja jel porad vedle nej a tak sme se dorozumivali a on tu opici probudil.. no proste mazec.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Abado,

tak mi to nedalo a prohlíd jsem internet,co se dá koupit a co nee.Tak za prvý-net je plnej podvodnejch inzerátů-přeložený v překladači,takže čeština hrozná a halvně zaplať dopředu a mi ti pak tu smrdutou opoci (jak by řek inspektor Kluzó) pošlem poštou v úhledné krabici.Za druhý je to prakticky nemožný,ale jeden inzerát jsem našel a mohlo by to bejt i v poho http://zvirata.i-bazar.cz/exoticka-zvirata/simpanz-271/ ,ale je to šimpan a né kutul.Jinak s tím slovákem to je dobrý,ale vyhlášky se držel a měl jí v autosedačce.Ty vole,co řekne když si objednává hotel bo jinší ubytko?Přijedu já,manželka,děti a opoce?.

Jinak kotul dobrej-několik let jsem na ně v Trojský Zoo koukal,měl jsem proti jejich výběhu stánek ;).Ale když se rozeřvali (asi nějakej milostnej tok),tak to byl hukot ti povím.

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten šimpanz je krásný :) ale asi nee... bych musel prodat auto a koupit opici :smich: a to se nestane..ale je to mazec mít takoveho tvora:) ...

... tak kdyz pujdes na hotel tak ukaze na manzelku a rekne to je tchyne..a ukaze na opicu a rekne to je manzelka...ale kdyz sem si ji bral byla peknejsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
ten šimpanz je krásný :) ale asi nee... bych musel prodat auto a koupit opici :smich: a to se nestane..ale je to mazec mít takoveho tvora:) ...

... tak kdyz pujdes na hotel tak ukaze na manzelku a rekne to je tchyne..a ukaze na opicu a rekne to je manzelka...ale kdyz sem si ji bral byla peknejsi ;)

hlavně toto si můžeš pořídit, když bydlíš v něčem vybydleném a nebo mít pro tu opici nějakou velkou klec, výběh nebo garáž či tak něco. Ta by ti z bejváku udělala kůlničku alá cikánský byt v Chánově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepydlo: je to mazes pesan... MOPS me.? taky chci takoveho..nejakeho zarozumnou cenu... cerneho..:)...

neco jak rika Garrett .. on je tak skaredy az je krasny..:)

No to první je mops je přítelky a dovezenej z maďarska. U nás nevím kolik tak stojí záleží jestli má PP nebo ne. Řekl bych že ten světlý je hezčí jak černý ale záleží na každym co se mu líbí.

To druhý asi nepoznáte je to anglický buldok tady je táta

post-29888-1236487291_thumb.jpg post-29888-1236487312_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...