Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Murder: uvidíme jak se vyjádří STIB ;)

Pokud pojede je všecko OK. Do zítra je ještě čas.. Každopádně je mi líto co se ti stalo, ale česky prosím lol ale předpokládám, že vám vykradli cosi někde na Ukrajině to je ta vyšší moc. Aneb zákon schválnosti v praxi..

Penta: takže po okreskách jo? Minule jsem vynechal dálnici a jel okreskama a až na pár anomálii to byla fajnová cesta (i z hlediska poznávání okolí) a non drcající dálnice.. Uvidíme se večer ne?

EDIT: tak po 38čce taky možná pojedu :) skrz to, že si dělám mezipauzu ještě v Jihlavě..

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak před necelým rokem dokončili nádhernou silnici právě skrz Škodovku... Nápověda: hledej Jihlavu a pak jdi nahoru.. z Jihlavy vede rychlostní 38.. a Jihlava je zase pěkně spojená s Vídní.. no ale při současné kryzi to je beztak kontraproduktivní..

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte, hlavně že žiju ;) Jdu si do školy natipovat test a jedu.

Přikládám obrázek, kde že se to teda sejdem a aspon jak to tam + - vypadá (pro příjezd z různých stran).

GPS tu jsou už uvedeny.

Prosím všechny účastníky o dojetí do 13:55 :) jinak nás pak hledejte v muzeu :)

Mobil na mě je taky uvedený, ale zopakuji 777 835 963 (s navigací z mojí strany ovšem nepočítejte - Ml. Boleslav opravdu neznám).

Připomínám cenu 160/os pro studenty 130/os ale ISICa nebo něco co ukážete v muzeu sebou..

Toť vše a těším se na vás.

post-18269-1229406152_thumb.jpg

Je to parking nad tím zákaznickým centrem (na obrázku)

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Georgi ani se neptej.. Ekonomie se tomu nadává.. sprostý slovo to je a eště k tomu mě nutili tam aji malovat a slušně se podepsat - vrchol.. No uvidíme. 4b ze 7 stačí..

Jo ten Fanánek je dobrej kol5

George bych taky rád poznal.. tak nám pak v podniku aspon zamávej :p;) někde z toho ředitelskýho postu :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...