Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Maroší no o to se pokouším už přes půl roku.. minulou stránku jsem myslím psal, jak to vypadá.. abys nemusela hledat, tak ti napíšu jak: bídně, pravděpodobně do jara jsou návštěvy areálu uzavřeny.. důvody jsou snad jasné (a krize to není).

Takže na jaře (po zkouškovým) by se dalo snad už něco dohoukat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Penta: ony to maj anučený a asi se těžko něco přeučí lol:( Ale vemeš li to tak, věděli, že sme z fans klubu a skrz to nám ukázali tu lisovnu a svařovnu (tam se normálně exkurze nevodí - ale to bys mohl vědět z minulé exkurze..), tak můžem být rádi aspon za to.. Když jsem se nakonci ptal esli pujdem eště na Fabie tak mi řekli že ne, že místo toho máme ty Oktávky (žgrti..) no spíš chtěly dom :feve: Jinak ti ani nevím, esli to jde v kombinaci bez muzea.. každopádně se příště půjdem naložit někam na pívo a pak dojdem jenom k busu :D

Co se týče organizace, nemáte zač ;)

neee, nechci aby to vypadalo ze jsem nespokojenej kralicek, ale priste bych sel jen do vyroby. Nebo pokud by se nekdo napojil na nekoho z vedeni a ten nam zajistil "poradnou" prochazku po vyrobe:palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, hold na vedení jsem jaksi prozatím moc krátkej.. Ale tak třebas si v menší skupince domluvíte celodonní exkurzi aneb budete stát u linky a čučet lol (faktazii se meze nekladou). Já mám jediný kontakt na Munzarovou.. a když sem se dožadoval po nějakých vyšších.. tak mi bilo prd dáno, resp. odepřeno.

Penta: neboj, bych si o tobě nemyslel, že seš nespokojenej ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, že někdo by to dělat nemohl, ale někomu to třeba zase vyhovuje...nemusíš nic řešit, jen si děláš to svoje. A ikdyž ta svařovna je asi celkem náročná, ty lidi tam budou rádi, že maj aspoň něco...kdyby to za ně bouchaly všechno roboti, tak můžou leda tak sedět doma.

Ale kdybych si já mohl vybrat, asi bych chtěl dělat něco jako odvážet hotový auta z linky na parkáč, nebo je pak rozvážet kamionem po světě, to by byla značka ideál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na montaži budiž, to bych asi zvladl, ale na te svařovně vezmeš jeden plech, vezmeš druhy plech, vraziš je do připravku, chtneš kleště, udělaš čtyři body a znova - tak to teda ne. Ale dobrou praci měli i ti zatim lisem :) - jak to jenom vzal z plechu a založil to do stojanu :) - to je pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panáčci by nemakali na lince...hmmmmm....já bych vám dal... lol no já taky asi ne....nějak jsem si zvykl na to co dělám:-)dlouhej kouř a pohoda:-)ale asi přijít o práci tak pak člověk přemýšlí jinak.....mě by bavilo jezdit tam s těma oktama kolem dokola lol pod vodu přes hrbůlky ;) ikdyž taky asi stereáč:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...