Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

abych vám řekl, tak dělat ve škodovce je někdy pěkně na bednu :-D už jsem tam skoro rok a půl a už těch aut mám někdy plný zuby .. navíc když máte dělat pořád to samý .. ted sice dělám skoro každý dvě hodiny něco jinýho, ikdyž záleží jak kterej den .. ale nejvíc času strávím na OII Scout, když na ně lepím ty bláznivý plasty :-P .. jinak sorry za OT ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Čuz hoši. Návštěvu Kvasin určo doporučuju. Na montáži teď skutečně občas je SII Combi, ale není tam denně, takže si myslím, že by se to dalo dohodnout. Když by Vás nebylo moc, mohl bych Vás provést i lakovnou - ač to vedení nevidí příliš rádo a hlavně je potřeba dodržet určitá pravidla (bezsilikonové boty, pláště atd...). Lakovna je, myslím skutečně tím nejzajímavějším, co v Kvasinách je - hlavně po stránce použitých technologií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak přátelé prozatím mám špatné zprávy: exkurze v Kvasinách s největší pravděpodobností nedopadne - právě z důvodu častých průjezdů prototypů B6 combi ( i když to nechápu, protože je to všechno stejně zaplachtovaný). Se sl. Munzarovou jsem se ještě bavil ohledně exkurze do Vrchlabí - v tom by neměl být problém, pouze musím sehnat někoho, kdo by nás tam provedl, protože tohle ŠA Muzeum už nezařizuje. Opět prosím o chvilku strpení, ale Vrchlabí dopadne určo. Jde spíš jen o to, že tam nemám moc známých (akorát se táta zná s Ing.Václavíkem - vedoucím závodu), tak snad takhle nějak :)

Kvasiny by mohly dopadnout až někdy kolem Vánoc, případně na jaře příští rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jen rychlé info ohledně plánovaných exkurzí: Kvasiny padají na dobro (resp. po oficiálním představení B6 Combi to mám znovu zkusit). Zkoušel jsem přemluvit i vedoucího ostrahy závodu, dokonce to u něj zkoušel před časem i Mühl z představenstva a ani jemu to nepovolili.

Vrchlabí mám rozjednáno, tak dám zas vědět, až se zas o zoubek pootočí obě kola :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...