Přejít na obsah

Maxidot vs navigace


bernys

Doporučené příspěvky

no je to jak kdybys ses mě zeptal že když máš CD mechaniku v PC tak co musíš dodělat aby uměla DVD

ako ste to vyriesili mam rovnyky problem ale u G4 mam radio GAMMA a zapojenie po 3 dratoch nefunguje a nechapem ako to aj moze fungovat ked pin 30 v zelenom konektore je predsa vystup tacho 2 co ide na radio GALLA ,31 je vstup aby zobrazovalo stupne automatickej prevodovky a 32 je vsup na palivo pre MFA ,nechapem preco sa tam pripojuju kable od radia nieje to blbost?

8clock na 30

9data na 31 automaticku prevodovku

10 end na 32 co je na palivo pre MFA

kto toto mohol vymyslet????? nieje to pre ine auto nasiel som toto zapojenie pre SHARANA ale pre G4 alebo octaviu je akoze to iste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako ste to vyriesili mam rovnyky problem ale u G4 mam radio GAMMA a zapojenie po 3 dratoch nefunguje a nechapem ako to aj moze fungovat ked pin 30 v zelenom konektore je predsa vystup tacho 2 co ide na radio GALLA ,31 je vstup aby zobrazovalo stupne automatickej prevodovky a 32 je vsup na palivo pre MFA ,nechapem preco sa tam pripojuju kable od radia nieje to blbost?

8clock na 30

9data na 31 automaticku prevodovku

10 end na 32 co je na palivo pre MFA

kto toto mohol vymyslet????? nieje to pre ine auto nasiel som toto zapojenie pre SHARANA ale pre G4 alebo octaviu je akoze to iste?

ano tak jsou popsány vývody, ale to je u neCAN budíků t.z. že u aut do r.v. cca 2000 a ty neměly maxidot

nad r.v. 2000 jsou CAN budíky a vývody jsou popsány 30-hodiny, 31 - data, 32 - data navigace

ad tvoje GAMA : pokud je CANová musíš napojt na CAN jak říká Cosby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano tak jsou popsány vývody, ale to je u neCAN budíků t.z. že u aut do r.v. cca 2000 a ty neměly maxidot

nad r.v. 2000 jsou CAN budíky a vývody jsou popsány 30-hodiny, 31 - data, 32 - data navigace

ad tvoje GAMA : pokud je CANová musíš napojt na CAN jak říká Cosby

na can som to napojil a nefunguje to !!!!

Mozno octavie do r.v.2000 nemali maxidot ale golf4 urcite ano mam necanovy maxidot ...ja som toho dokazom , takze sa to radio muselo pripajat niekam inam a mozno ze som uz zistil kam

... ale budiky VDO maju zo zadu este jeden konektor a to cerveny a zevraj tam by sa to malo pripojit nasledujuco

radio:zeleny konektor

8-clock

9-data

10-enable

pristrojovka :cerveny konektor -20pin

12-clock

13-data

15-enable

akurat ze neviem cislovanie tych pinov lebo tam ten konektor nemam ..neviete niekto nahodou?

Editováno: , autor: travel242fx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


ano tak jsou popsány vývody, ale to je u neCAN budíků t.z. že u aut do r.v. cca 2000 a ty neměly maxidot

nad r.v. 2000 jsou CAN budíky a vývody jsou popsány 30-hodiny, 31 - data, 32 - data navigace

ad tvoje GAMA : pokud je CANová musíš napojt na CAN jak říká Cosby

jaky máš označení budíků ?

udělal jsi reset gateway ?

máš horní třetinu maxidotu černou ? nefunkční ?

na co ti bude číslování 20pinu když ho tam nemáš. Viděl jsem ho jen u audi a passatu, (ale může být i u GIV )

budiky su 1J0919991C

reset gateway som neurobil neviem ako mozes poradit

ano horna tretina je cierna nefunkcni, ale ked dam test akcnych celnov tak funguje

piny na pristrojovke vivedene mam,, nemam iba ktym pinom ten cerveny konektor na ktorom bude asi napisane poradie

Editováno: , autor: travel242fx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze vzhladom k tomu ze nikto nevedel poradit som sa rozhodol rozobrat cele budiky a ist presne po cestickach od 20pinoveho konektora az do maxidot displeja ,no nebolo to az take tazke tak asi po 5 minutach som mal vsetko zaznacene a islo sa napojit do auta .

A co vidim maxik funguje na 100% stanice sa pekne zobrazuju hip hip hura ale bola to makacka poviem Vam hadam to niekomu v buducnosti pomoze a nebude to muset bezcielne hladat na internete ako ja.

zapojenie 20 pinove konekotra zvrchu vlavo 1 na spodu10 pokracuje 11odspodu z pravej strany az po 20 smerom hore.

SELAVI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem tu založil téma a po konfrontaci s vám jsem dospěl k názoru,že se obrátím na jiného chlapíka než co to dělal do teď.A ejhle zajel jsem si asi 100km za honzou 72 po tel. dohodě a on ten kluk šikovnej to dokázal.Na otázku jak, mi řekl že neví(daval svoje budíky nešli nakodovat,odpojil baterku potom vrátil moje budíky a ono to CHODÍÍÍÍ. Vřele ho doporučuji ochotnej šikovnej kol5:):p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...