Přejít na obsah

Prevodovka 1.6 74kw


Maranelo

Doporučené příspěvky

Ahoj

Poradi/vysvetli mi prosim nekdo z technicky zdatnejsich jak jde pokud to tedy jde na sundane prevodovce zjistit priblizny stav? Jde mi o problem s diffem a nyty. Nerad bych koupil pouzitou prevodovku a ona za 1000km udelala to same co nedavno :feve:

Nejsem tak bohaty abych hazel desetitisice do kanalu :kuk: a bohuzel pro me to docela specha tak kdyby se nekdo o radu podelil...

moc dekuju :)

Editováno: , autor: Maranelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky presne tehle odpovedi jsem se obaval :(

Tu upravu diferu bych rad udelal ale uz 3 lidi mi rekli ze jak se difer/prevodovka rozebere uz to nikdo neslozi tak jak to ma byt a zivotnost je pry cca 15 000km +/- tak nevim.

Mel bych jeste dotazek nevi nekdo kody prevodovek pro 74kw motor?

Ja nasel DUU, DUW, DPL ale nevim jestli to je vse nebo muzu po inzeratech hledat i s jinym oznacenim?

Abych nekoupil nejakou pro diesel a pak mel problemy s prevodama :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky presne tehle odpovedi jsem se obaval :(

Tu upravu diferu bych rad udelal ale uz 3 lidi mi rekli ze jak se difer/prevodovka rozebere uz to nikdo neslozi tak jak to ma byt a zivotnost je pry cca 15 000km +/- tak nevim.

Mel bych jeste dotazek nevi nekdo kody prevodovek pro 74kw motor?

Ja nasel DUU, DUW, DPL ale nevim jestli to je vse nebo muzu po inzeratech hledat i s jinym oznacenim?

Abych nekoupil nejakou pro diesel a pak mel problemy s prevodama :huh:

Já mám převodovku s předělávanýma nýtama a už najela 25tis. bez jakýhokoli problému, hučení nebo něčeho podobnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...