Přejít na obsah

Čím umývať auto


xman

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ja jsem si na zaklade precteni teto diskuse objednal Sonax. Zatim cekam nez to prijde. Je to SONAX Extreme Serie... Vybral jsem si sampon, vosk a cistic interieru s matnym efektem ....viz obrazky. Až mi to přijde a vyzkouším tak Vám sem hodím reference. BUDU TO UMÝVAT PŘESNĚ JAK TEN CHLAPÍK NA OBRÁZKU... :Dlol

post-5-1173008597_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny...tak jsem si přečetl všechny příspěvky o mytí a leštění,ale nevím jakou značku a konkrétní přípravky zvolit...Dokáže tu někdo odborně a objektivně říct,které výrobky jsou ty nejvhodnější a kvalitní...

Mám krátkou F černá magická perlet..rok 01 do podzimu byl majitel pán myslím 43 let občan Německa...tidíš předpokládám že s tím jezdil na myčku...Lak je řekl bych v dobrém stavu,ale víte jak je to s černou.... :unsure:

Prosím o radu jakou značku zvolit,případně přímo označení...

Má cenu auto brát leštěnkou,která obsahuje vosk a pak ho ještě voskovat...??Nebude lepší jen umýt a rovnou voskovat....?

Díky za info.... :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmisi..mám černou rs..po přečtení této diskuse mi nebylo jasné co je nejlepší.. co jsem koupil je na fotce...Ihned jak to vyzkouším tak ti to napíšu. Bereš?  -_-

Člověče kde to vázne s tím mytím auta...??? :unsure: Já čekám že napíšeš jak je Sonax super,objednám ho a mužu se do toho pustit... -_- Bylo krásně,tak už jsem trénoval mytí auta... ;) ted jsou v lakovně zatím snad na dlouhou dobu poslední věci,tak to konečně budu moct pořádně vyšlechtit... :D (žádný velký tuning nebude...jen snad bude hezká.. ;) )

Na sluníčku se fakt černá fotí luxusně... :smich: na fotce je dobře vidět 6.0Mgp ; ale taky já,dravec Corsa 1.0 3V :smich:

A schválně kdo pozná co je to žluté v pozadí.....?? :p:p

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmisi..mám černou rs..po přečtení této diskuse mi nebylo jasné co je nejlepší.. co jsem koupil je na fotce...Ihned jak to vyzkouším tak ti to napíšu. Bereš?  -_-

Člověče kde to vázne s tím mytím auta...??? :unsure: Já čekám že napíšeš jak je Sonax super,objednám ho a mužu se do toho pustit... -_- Bylo krásně,tak už jsem trénoval mytí auta... ;) ted jsou v lakovně zatím snad na dlouhou dobu poslední věci,tak to konečně budu moct pořádně vyšlechtit... :D (žádný velký tuning nebude...jen snad bude hezká.. ;) )

Na sluníčku se fakt černá fotí luxusně... :smich: na fotce je dobře vidět 6.0Mgp ; ale taky já,dravec Corsa 1.0 3V :smich:

A schválně kdo pozná co je to žluté v pozadí.....?? :p:p

to žluté v pozadí je wapka :D

a jestli jo, jaká je cena za dobrou odpověď? ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najmisi..mám černou rs..po přečtení této diskuse mi nebylo jasné co je nejlepší.. co jsem koupil je na fotce...Ihned jak to vyzkouším tak ti to napíšu. Bereš?  -_-

Člověče kde to vázne s tím mytím auta...??? :unsure: Já čekám že napíšeš jak je Sonax super,objednám ho a mužu se do toho pustit... -_- Bylo krásně,tak už jsem trénoval mytí auta... ;) ted jsou v lakovně zatím snad na dlouhou dobu poslední věci,tak to konečně budu moct pořádně vyšlechtit... :D (žádný velký tuning nebude...jen snad bude hezká.. ;) )

Na sluníčku se fakt černá fotí luxusně... :smich: na fotce je dobře vidět 6.0Mgp ; ale taky já,dravec Corsa 1.0 3V :smich:

A schválně kdo pozná co je to žluté v pozadí.....?? :p:p

to žluté v pozadí je wapka :D

a jestli jo, jaká je cena za dobrou odpověď? ;)-_-

Jaká cena....??? <_< K nezaplacení........... :palec2:

Kup si Wapku....a budeš spokojenej.... :smich::smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tož kurňa no kluci nedočkaví :D Vy se asi pořád doma nudíte co? Celý týden pršelo tak nebudu asi umývat.. Včera se udělalo krásně a vyzkoušel jsem.

:disgust: Jste napjatí co? Takže sonax šampon z obrázku super:-)

vosk sonax z obrázku s nano efektem bomba... pomerančové výtažky, krásně se vtírá a navíc auto krásně v garáži voní fakt po vymačkaných pomerančích :D

ale sonax cocpit spray z obrázku... ten hodím do popelnice... ten mi na drsnejsich mistech udelal fleky....takze vyvarovat se striknuti primo ale jedine striknout na hadr a pak rozetřít, jinak udělá pěnu...

Navíc večer mi auto už zmoklo když jsem seděl na pizze a vosk ty kapky nádherně stáhl a ráno auto zase čisté...

Co říct závěrem.. Nejvíc jsem spokojen s tím VOSKEM:-))) Mejte se kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...