Přejít na obsah

Čím umývať auto


xman

Doporučené příspěvky

Auto umývam zásadne ručne, najskôr ho vystriekam wapkou, potom ho umyjem autošampónom a zase vystriekam wapkou. Voskujem ho 1 až 2 x mesačne tvrdým voskom od Turtle-Wax. Toť vše :p Na mušky mám špongiu s väčšími pórmi, ide to celkom dobre.

Myju stejným způsobem, jen po umytí stáhnu vodu švédskou utěrkou, nebo jelenicí. Nevoskuju tak často, zpravidla jednou za tři měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky růčo, někdy napřed wapkou(na tu zajedu někdy i víckrát v tejdu spláchnout špínu),na mouchy nastříkám přípravek na odstranění hmyzu+houbu na hmyz a pak důkladně šamponem s voskem(2x!), pak jelenice a "voskuju"-beru leštěnkou tak každý dva až tři měsíce

stejně tak dlouho si pak hraju s kolama!!

no a většinou pak druhej den pěkně chč.je a auto je hned zasr.ný!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jezdil do me oblibene rucni mycky, kde mi auto vzdy bez problemu umyli, navoskovali a ususili a to vse rucne. Donedavna byli bez problemu, jen pri poslednim myti mi to umyli spatne, jdou videt stopy po suseni a nad ochranym listama mi zustal bordel. Za to si vzali 200, uz tam nepachnu a radeji budu jezdit do jine rucni mycky, kde jsou pry lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim ze prevazuje rucne umyvanie. ja som sa prave vratil z wapky na omv.

moj bezny postup je nasledovny: wapka oplach, kybel+spongia(houba)+sampon(alebo jar citron :) ), znova oplach. dnes bolo auto cele od musiek po absolvovani cesty do dalmacie a spat tak som ich drhol nejakym koncentratom co mi zozral aj prsty :) ale znova vyzera ako ked som ho viezol od predajcu (co nebolo tak davno).

btw. na zaver ked utriem prahy, plasty a povysavam zvyknem auto este raz oplachnut, pripadne dam nejaky ten sajrajt lestiaci co ponuka wapka a prebehnem auto 130 aby voda stiekla bez zasusenych kvapiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine rucne,najprv Wapka ,potom nasamponovat samponom od turtle waxu,znovu prebehnut wapkou a vysusit jelenicou(pravou).Raz za 2 mesiace navoskujem .Obehnem listy armor all protectorom a okna vycistim armor all wipes obruskami ..samozrejme ze starostlivost venujem aj diskom a gumam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...