Přejít na obsah

Díly z faceliftu


ferda25

Doporučené příspěvky

Už jsem nad tím taky uvažoval, ale ten elegance dekor je myslím jinej a climatronic je taky jinak řešenej, takže by se musel vyměnit i ten, což už se někde řešilo, že od jistýho MR by to neměl být problém. Zajímalo by mě, jestli by se do elegance hodil ten rámeček okolo rádia a climatronicu, popelník a rám kolem řadičky z toho černýho lesklýho dekoru z LK.

Jinak bych ale rád někdy vyměnil tlačítko vystražných světel za to nový černý a nápis "Octavia" na kufru s novým fontem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v Etce po poslednim updatu na 258 tam jsou již díly na facelift.......

Na vrakovištích už do 2.týdnů budou mít díly......brácha tam dnes byl a poptával se na př.masku,zad.nový nápis Octávia a další prkotiny a řekl mu že už možná koncem př.týdne je dostane.......Za tu novou masku bude prej chtít cca 1600kč......ale ted je ještě otázka co ta pojistka kapoty.......vím že známý co takto facelftovali SI na tu novější masku,museli měnit i ten pojist.zámek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haubna na faceliftu je totožná i podle etky ze současnou OII a to je základ......akorát jsem mu sám řikal že ten spodek tí masky mi přijde na tom faceliftu takovej vypouklejší,tak hlavně aby mu to sedělo z narazníkem........Uvidíme až jí bude mít.......

Jinak klasika..Vrakoviště Vršovice,ten tam má vždy náhradní díly dřív než se samotný auto začne vůbec prodávat.....stejně tomu bylo i z příchodem SI,OII atd.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych sehnat zadní nápis octavia po faceliftu+nápis TDI. Nevíte někdo kde se dá koupit? Malinko jsem při couvání naťuknul pátý dveře a budou mně je tento týden stříkat. Všechno musí jít dolů a říkal mně technik z lakovny, že si mám ty nápisy které musí strhnout sehnat nové. Díky moc za info. Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v Etce po poslednim updatu na 258 tam jsou již díly na facelift.......

Na vrakovištích už do 2.týdnů budou mít díly......brácha tam dnes byl a poptával se na př.masku,zad.nový nápis Octávia a další prkotiny a řekl mu že už možná koncem př.týdne je dostane.......Za tu novou masku bude prej chtít cca 1600kč......ale ted je ještě otázka co ta pojistka kapoty.......vím že známý co takto facelftovali SI na tu novější masku,museli měnit i ten pojist.zámek....

Podle Etky to vypadá, že pojistka kapoty bude stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní nové logo má dle Etky číslo 1Z0 853 687 K 739. Zatím nejsou ceny.

K té masce, už po ní také pasu, kapota je sice stejná, ale maska jako taková je na spodní hraně vypouklá směrem dopředu a dolů, oproti stávající..půjde to na stejnou kapotu, ale jako protikus je jiný tvar nárazníku nad registrační značkou..je to patrné i z fotek. Ale zase podle Etky na FL existují dvě provedení masky. Ta sestává z chromového rámečku a černého středu. Obě varianty černého středu se číslem liší od toho současného, ale co jsou dvě varianty toho chromového rámečku, tak jeda verze se dle čísla shoduje se stávajícím..tak jsem zvědavý, možná to nějak půjde ;)

Jinak odkaz na ty lišty na dveře mám tady v podpisu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase podle Etky na FL existují dvě provedení masky. Ta sestává z chromového rámečku a černého středu. Obě varianty černého středu se číslem liší od toho současného, ale co jsou dvě varianty toho chromového rámečku, tak jeda verze se dle čísla shoduje se stávajícím..tak jsem zvědavý, možná to nějak půjde ;)

Jak jsi poznal, že jsou obě provedení masky na facelift?

Ja měl za to, že v roce 2009 se bude vyrábět i současné provedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba nárazník přední i zadní už jsou jen v novém provedení..teď mně tak napadá, že jsem koukal na klasickou verzi, ale ne na Scouta a RS..do háje :) No ale i tak..ten černý střed se liší podle čísla, to by mně stačilo, když to bude mít ten nový tvar žeber..ale to ukáže čas, až to bude vidět v reálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus maxi-l.cz vrakoviště Vršovice. Údajně by už brzy měli něco mít. Jinak oficiálně to ještě neseženeš.

Ptal jsem se na vrakovišti ve Vršovicích a nápis OCTAVIA tam nemají.

PORADÍTE NĚKDO KDE TO SEHNAT??

Nejde to objednat přímo v Boleslavi a nechat si to poslat v obálce třeba PPL-kem??

Díky za případný kontakt kde lze objednat..:-)) kol5kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...