Přejít na obsah

Fabia 1,0, r.v. 2002


vricanm

Doporučené příspěvky

zdravím, mám problém s kontrolkou emisií. niekedy zasvieti, potom zhasne a opäť sa rozsvieti a to stále opakuje . intervaly sú rozsvietenia a zhasínania sú nepravidelné a trvajú od 2 dní do 2 mesiacov. motor beží bez nejakých zmien, bez straty výkonu , bez zvýšenej spotreby a trvá to od 1. srvisnej prehliadky tj. asi 5. rokov. po návšteve v servise mi ju vymazali s tým , že to bude lambda sonda. teraz musím ísť na STK a tak som ju vymazal cez diagnostiku. zistené chyby :

16554, 16712, 16521, 16514. nevie niekto poradiť čo by to mohlo byť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to robilo tiez- fabia 1.4 rv. 2002. Ked som sa pytal cim to bude, tak zevraj Fabky maju dost citlive LAMBDA sondy, zevraj zalezi od toho, aky benzin tankujem. Znamemu to robilo tiez, tak tu sondu vymenil ale po case mu to zacalo svietit zasa. Najlepsi bol jeden, co mi to auto doviezol (lebo je z Belgicka:D) ze pokial nesvieti cervena kontrolka tak sa nic nedej, ze oranzova je v pohode :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robilo mi niečo podobne......ale pozri si tie závady vo VIS/ Vag info systém/.Máš tam mzslím niečo oolo lambda sondy a čidlo klepania. Ja so obe LS vymenil. Ale každému doporučujem najprv pozret sviečky, hlavne aby tam boli také ako maju byt a nie žiadne hitovky.Neveril som tomu a ani som tomu neprisudzoval žiaden velký význam, ale ked som vymenil sviese a vzd.filter, auto ráno krásne štartuje, volnobeh je lepší/ predtým aj zhasínalo na volnobeh/. Mám na tachometri cca 180 000. Fakt najprv menit to jednoduché a co sa aj tak musí menit...atd. A nedaj sa prehovorit v servise a mototechne na žiadne náhrady " čo každý bere" a sú to "novinky"...Pa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...