Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

No dnešní sraz jsem díky počasí vypustil ale doufám že se ještě naskytne příležitost

Víťo jsme si říkali jestli nedorazíš :smich: Máš to kousek, tak jsi se mohl na chvilku zastavit :smich:

Bylo to dobrý, byli jsme já Jiřík Sejda a Jarda Ace - jo a malej Kubík lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moji pražští kamarádi. Protože to vypadá na okurkový týden tak hledám dobrovolníky kdo si nechá vyměnit sklo. Jen tak abych se nenudil a náhodou to nezapoměl.

Já už mám vyměněno.Ale boční okno to má taky dost.Jak se prosímtě sundává folie ze zadního okna?Nehrozí poškození výhřevu?Nikdo mi to nechce sundat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám vyměněno.Ale boční okno to má taky dost.Jak se prosímtě sundává folie ze zadního okna?Nehrozí poškození výhřevu?Nikdo mi to nechce sundat

Jsem na místě :)

proč to chceš sundat Víto ?

Muzeum snad vyjde a když už tu jsme, tak snad i Maranello...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám vyměněno.Ale boční okno to má taky dost.Jak se prosímtě sundává folie ze zadního okna?Nehrozí poškození výhřevu?Nikdo mi to nechce sundat

Fólie se sundává trochu složitěji. U Supa je nevýhoda, že je tam špatný přístup. Ale když tu fólii zvenku decentně nahřeješ horkovzdušnou pistolí tak ji pak opatrně nakraji nařízneš tak aby jsi neřízl do výhřevu a zařneš ji strhávat. Na zbylé lepidlo použiješ NEREZOVOU drátěnku co je na nádobí a tím to lepidlo sundáš. Hlavně musí být nerezová aby jsi nepoškrábal okno a nepoškodil výhřev a taky to musíš stále vlhčit jarovou vodou. Jde to ale je to dřina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na místě :)

proč to chceš sundat Víto ?

Muzeum snad vyjde a když už tu jsme, tak snad i Maranello...

No chtěl jsem to sundat páč zadní folie je pěkný shit.Je to ještě původní fólie co jsem nechával dělat prvně a nelíbí se mi.Ale nevím nevím jestli se do toho někdy pustím.

Tak užívej Itálie kluku jeden superbácká ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instalace programu Manžel

--------------------------------------------------------------------------------

Milá technická podporo,

loni jsem aktualizovala program Milenec 5.0 na program Manzel 1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny 3.5 a Sperky 2.0, které přitom v programu Milenec 5.0 fungovaly bezchybně.

Navíc program Manzel 1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace, jako třeba Romantika 9.5 nebo Osobni pozornosti 6.5 a sám si nainstaloval nežádoucí aplikace jako je Fotbal 5.0 nebo Hokej 3.0.

Také aplikace Rozhovor 8.0 je nefunkční a při spuštění aplikace Uklid 2.6 celý systém, zkolabuje. Zkusila jsem aplikaci Rejpani 5.3, abych tyto problémy odstranila, ale nepomohlo to.

Co mám dělat?

Zoufalá.

-------------------------------

Vážená Zoufalá,

uvědomte si, prosím, že program Milenec 5.0 patří do příslušenství Hry, zatímco program Manžel 1.0 je operační systém. Prosím zadejte povel myslelajsemsizememilujes.html a zkuste si stáhnout aplikaci Slzy 6.2 a také

nezapomeňte aktualizovat aplikaci Vina 3.0. Program Manzel 1.0 by pak měl automaticky aktualizovat aplikace Sperky 2.0 a Kvetiny 3.5.

Mějte však na paměti, že zneužívání výše uvedených aplikací může zapříčinit, že Manžel 1.0 se změní na program Podrazdeneticho 2.5 nebo Pivo 6.1. Pozor! Program Pivo 6.1 je velmi špatný program, který si sám nainstaluje aplikace Prdeniahlasitechrapani Beta.

V žádném případě neinstalujte program Tchyne 1.0 , do Vašeho systému by se dostal virus, který by postupně převzal nad celým systémem kontrolu!

Také se nesnažte znovu nainstalovat program Milenec 5.0. Jde o nepodporovanou aplikaci a její instalace zhroutí program Manzel 1.0.

Shrnutí: Manzel 1.0 je výborný program, má však limitovanou paměť a nenaučí se nové aplikace jednoduše. Možná, že byste měla zvážit zakoupení podpůrného softwaru, na zvětšení paměti a výkonu.

Doporučujeme programy Vareni 3.0 a Svudnepradlo 7.7.

Hodně štěstí!

Vaše technická podpora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...