Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak také ode mne pěkné pozdravení celé naší " SUPÍ BANDĚ"! Také jsem již po delší dovče, nebo spíš prázdninách. Chlastat bych tomu zrovna neříkal, ale rozhodně jsem nezanedbával "roztahování cév" - to už mám doporučeno od  býv. primáře ORL, který byl zapřísáhlý abstinent, ale mě říkal, že ze zdravotních důvodů mám povoleno, resp. doporučeno přiměřené množství tvrdého alkoholu a tak přiměřené je přiměřené jak kdy! 

Pěkný počátek týdne a těm, kteří teprve vyrazili na dovču, aby se jim vydařila!

 

Jinak je to tady skutečně jak u Suchánků, bando vzchopte se! :kol-32:  :kol-35:  :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nééé?! :kol-131: To vypadá, že jsi se již propil do střízlivosti - no hurááá, staří kocouři se vrací - sláva! :kol-99: 

 

Teď by do hospody měli dorazit všichni štamgasti: Sejis, passport, Johan, Ace se už alespoň mihnul a celá ta plejáda v čele s Ládíkem - snad už má dostaveno, nesmím zapomenout na Marka s Milanem a Radimem, no prostě všichni ti, co si vybrali omluvenky! :gunners3: 

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Supí bando, no to je pěkná ostuda! Kdyby nám sem nehodil moderátor pár pěkných fotek, tak by jsme pomalu mohli tu naši hospodu rovnou zavřít! Do hospody nemusí chodit jen spiťaři :kol-35: , ale i ti, co alkoholu neholdujou, možná tím spíše!

Bando , koukejte to napravit, kdysi tady bejvávalo i několik příspěvků (i třeba keců) haba kuk a teď jak když všichni se bojí vlézt do naší SUPÍ HOSPŮDKY? :kol-21:  :kol-132:  :kol-147:  :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vkládám sem svůj premiérový příspěvěk, nedávno jsem zjistil jak hospoda funguje, hlavně na sraze :D

Víťo tak to je paráda, ještě že toho Airmana máme, ať tvůj mazel šlape jak má :)

Frankfurt parádní, přemýšlím o nových popiscích "ŠKODA SUPERB" na 5. dveře na svojeho jedičkového, když už tam mám to nové logo. Kdoví jak by to vypadalo...

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K cemu to pises Libore, proc tak zlostnej prispevek?

Myslím,že to bylo k tomu,že moderátor nemá supa,ale já to nechápal jako narážku na Libora,ale konstatování Pawouka,že sem dal foto k nám ačkoli sám nemá supáka.Tedy aspoň takto jsem to pochopil já :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že to bylo k tomu,že moderátor nemá supa,ale já to nechápal jako narážku na Libora,ale konstatování Pawouka,že sem dal foto k nám ačkoli sám nemá supáka.Tedy aspoň takto jsem to pochopil já :kol-35:

Takto jsem to mínil,není to nic proti žralokovi. Nevím o co mu jde. :kol-32:

Edit: já také nemám Rapida,či OIII a moderuji tyto sekce...

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vás taky chlapi zdravím ;) 

 

Někomu začíná pracovní týden a mi konečně po strašných třech dnech v práci 2 dny volna a krátký týden :) 

 

Jinak řeší se v sekci srazů v Podzimním srazu "Jarní sraz" Tak to raděj napíšu i zde :) Bylo by fajn, kdyby se Jarního někde v Čechach někdo chytil a stanovil 3 datumy nejvhodnější srazu a nějaké místo pro nás vymyslel ;) Máte možnost jet vy někam blíže a neztěžovat si, že to máte daleko na Moravu :p Tak šup a někdo se toho ujměte ať se to neřeší na poslední chvíli (jako podzim :D ) ;)

 

Tak sa majte a opatrujte sebe i své miláčky ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doktorone: Napadlo mě to, tak o tom přemýšlím, ale celkem mě zatím odrazuje cena, na obéčkách nápis Superb skoro 500,- a Škoda 340,- Tak zkusím ještě někde pohledat levněji a uvidím. Jak mile to budu mít určitě to budu ještě řešit v mém topicu, kam je umíst jestli nahoru nebo dolů atd...

 

A k těm znakům ještě, na předek si kup original logo na Škodu superb, ne na Citigo, ty tam to tiž nemají takový dva výstupky který se zasunou do masky, tím pádem máš jistotu že to nenalepíš nakřivo. Jinak do zadu dáš jak Citigo tak OIII nebo superb, průměr je 9 cm. A přední znak je i trochu zaoblený aby kopíroval masku, řešili sme to i na sraze.

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...