Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

A čemu se tady všichni divíte. Když to náš stát pořád dovoluje, tak takové vraky budou na našich silnicích pořád jezdit.

 

V případě, že je auto na odpis, tak se mají okamžitě zlikvidovat veškeré doklady co k autu náleží.

 

Ale protože se to tak neděje a státu je to jedno, tak na legalizacích vraků a uvedení zpět do provozu budou vydělávat: pojišťováci, policisté, zaměstnanci na STK, servis, který takovou opravu provede a nakonec autobazar, který auto prodá jako nebouraný a super stav.

 

A kdo na tom bude nejhůř? Člověk co si to auto koupí a jeho rodina, kterou v něm poveze.

 

V našem státě nemá lidský život žádnou cenu. Jsou přednější peníze a pro ty uděláme cokoliv bez ohledu na lidské životy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapaci a hlavně Milana, ja už uvažoval otom jestli ses neostěhoval někam kde maš klid na rybolov. Co se s Tebou stalo, žes tu takovou dobu nebyl, ale duležité je že jsi nezapomněl. A ted škodovkaři neni čemu se divit, vždyt se podivejte do zahrad a různych servisů kolik tam maj takovych vozů a na cestach jich vidite kolik se jich dovaži. To je ten byznys a Libore souhlasim s Tebou na 100 procent.CUS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

příjemný víkend Vám všem kamarádi.Dneska jsem si trošku máknul a naimpregnoval jsem si sedačky.Nekupoval jsem žádné drahé přípravky.Fláknul jsem na to krém na ruce a lehce rozetřel.Nechal jsem to vsáknout a tečka.Rychlé,levné a splní to svůj účel

Opatrujte se všeci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Víťo!

 

na sedačky používáš normálně takový masti, nebo to byla nouzovka? taky bych to pak něčím potřel, většinou jsem kupoval něco dražšího, proto se ptám jestli s tímto máš dlouhodobou zkušenost a je to OK, tak je zbytečný kupovat dražší věci. Není pak sedačka mastná? a aplikuješ to normálně rukama?

 

Jinak bando, dnes si jedu pro vzducháč a kabinovej filtr od Mannu a svíčky. Čekají mě rozvody - mám mít měněno po 180tis km a mám jen 126 tis km, ovšem auto je vyroebný přesně 7/2006 a slyšel jsem, že by se měla měnit sada nejpozději po 6ti letech. Dát na tuto radu? asi to nechám vyměnit at nepokecaj ventily s pístama. To by bylo neštěstí!  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Víťo!

 

na sedačky používáš normálně takový masti, nebo to byla nouzovka? taky bych to pak něčím potřel, většinou jsem kupoval něco dražšího, proto se ptám jestli s tímto máš dlouhodobou zkušenost a je to OK, tak je zbytečný kupovat dražší věci. Není pak sedačka mastná? a aplikuješ to normálně rukama?

 

Jinak bando, dnes si jedu pro vzducháč a kabinovej filtr od Mannu a svíčky. Čekají mě rozvody - mám mít měněno po 180tis km a mám jen 126 tis km, ovšem auto je vyroebný přesně 7/2006 a slyšel jsem, že by se měla měnit sada nejpozději po 6ti letech. Dát na tuto radu? asi to nechám vyměnit at nepokecaj ventily s pístama. To by bylo neštěstí!  :kol-26:

Ahoj.Nebyla to nouzovka,ale čirý úmysl.Taky jsem kupoval všelijaké balzámy a na pytel.Teď už to nedělám jinak.Dá se to nanášet samozřejmě rukou,ale já měl ubrousek nebo i hadru.Mastné to není,protože kůže v autě reaguje naprosto stejně jako ta tvoje na rukách.To znamená že to vsákne.A nemusím se starat o to abych to pořádně rozleštil a nevím co ještě.Prostě je-li tam toho víc tak to jen déle trvá než to vsákne.

Takové indulony a podobné krémy jsou dle mého nejlepší.Už na vojně se použivaly indulony na kanady (kdo byl na vojně tak ví oč mluvím).Krásně to naimpregnovalo a byl klid.Tak jsem to teď aplikoval na sedačky.

Co se týká tvého dotazu tak já jsem zase zastáncem verze vybodnout se na to.Nevěřím tomu,že by se musel měnit řemen po 6 letech.To auto by muselo stát někde na poli a řemen by musel ztrouchnivět což u tebe nehrozí.Pokud se u tvé motorizace mění rozvody po 180tkm tak si myslím za sebe,že je to ještě moc brzo.Ostatně nic ti nebrání sundat kryty a podívat se na stav řemenu.Už to hodně napové.Pokud bude popraskaný nebo chybět semtam zub je to jasné,ale myslím,že v tvém případě je ještě čas.

Toliko asi za mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem si přečetl i ten komentář. I ja mám nazor,že 130 je jen jedna a opět to bude nějaký bastl, který vyšumí jak ten nadhernej TUDOR si myslím ja. Vono, kdyby se ten tudor vyráběl tak si také myslím, že ho ma polovina z nás tedy majiteli tudoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se vyráběl Tudor, tak VW přijde o zisky z prodejů CC.

 

Je to jen politika a náš stát udělal kravinu, když dovolil aby ŠKODA patřila pod koncern VW. Ten nám pak už neumožnil vyrábět auta která se nám líbí.

 

Proč má většina automobilek v nabídce dodávkové vozy a Škodovka nemá. Protože kdyby měla, tak klesne prodej VW Transporterů. Škoda měla poslední dodávku a to byla Škoda 1203.

 

Je mi z toho na :ble :ble :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě, já jsem viděla, že jsi se tam přidal Štěpáne a tak jsem se přidala a dneska tam hodila i kluky :D

A teď mi mamka volala, že kde jsem se dostala k cizincům, co mají Supy :D

Hlavně se tam ptal jeden a pokud jsem dobře pochopila jeho profil tak je odněkud od Anglie :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...