Přejít na obsah

Hranice-Olomoucky kraj


Doporučené příspěvky

Taky jsem se tesil na poradnou zranici. No snad nas nezklame hospoda u matesa, urcite tam nebude tak velka porce ale prej tam maji fajny gulas.

Po dalnici nepojedeme, napadlo nas ze nekteri mozna nebudou mit dalnicku.

Tak uvidime snad nezklame hospoda u matesa, no dalnični mam rocni ale SVK vic jezdim po slovenskych, a po českych skoro vubec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych teda prosil, aby už nepřšelo..včera jsem slavnostně umyl auto..a dneska to vypada, jak kdybych ho nemyl :D

Krtek6: No myslim že nejsi sám :D

Jo a Petríííík nepřijede musi do práce, a kamarad z O 2 si to rozmyslel blbe počasi a ted chrápe po noční ani boha ho nejde zbudit :D

Editováno: , autor: libor.kratas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojte kluci tak srazík byl super jak jízda hlavně autička sprinty a večeře (pro někoho oběd nebo snídaně :D )třešničkou na dortu byly fakt Focus ST a Civic, no a chybu teda nemel Luďan a jeho nefunkční okno :D fotka z dalnice teda fakt luxusni momentka :D

Bruno: Super srazík snad das odkazy na videa, ad je muzem dat na web...

Editováno: , autor: libor.kratas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...