Přejít na obsah

AUTO ROKA


rsrsrs

Doporučené příspěvky

já teda souhlasím s vítězstvím Opela, bohužel je to za poslední dobu to jediný co se mu od Kadeta a Omegy povedlo a společně s finanční krizí jde do prd...e.

S novou C5 jsem jezdil a jednoznačně nádhera, nejsem speciální fanda Citronu, ale myslím, že se povedla. Vůbec nedám na kecy od piva a rádyby testy s velkým lobby v pozadí. Fiesta je taky v pohodě, přece jenom je to autíko pro kočičandy a těm se líbí. ta k o co jde. Osobně se mi superb nelíbí. Ale zpracování a kvalita na jedničku. Zbytek " NO Comment"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna pani mi taky povidala co to ma, ale kolega to ma taky a mazec zavady už po 15 tis km
Kii sem radši netahejte, nechápu jak něco tak šílenýho můžou lidi kupovat. I když podle zákazníků to je jasný, čudlové co o autech vědí kulový a říděj se uplacenejma anketama... Docela je mi jich líto.

OMG dalsi co zas nekde neco cetl a v aute ani nesedel :) Aneb jedna pani povidala ze soused povidal ze jedna jeho znama mela ...

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa ty si ale zaujatý :palec2: , doufám že z toho nepraskneš. pokud vím, tak tady může každý napsat co si myslí a co slyšel a nebo co ví. Ale ty to nějak neneseš.

Vypadá to že jsi si pořídil Kie Ceed lol:smich: nebo aspoň to tak vypadá.

Jo a jel jsem s tím nespočítatelněkrát a jak jsem psal, kolega to má taky. A buď vklidu. má tu být pokec a né furt nějaký vybuřování na někoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale neber to zase nějak moc osobně. chodím an forum něco pozjišťovat a pobavit se, ne tu něco řešit . ale názor neměním lol

Ja si to osobne neberu, donedavna sme meli na firme jak octavie tak cee'dy a s jednim i druhym mam najeto par desitek tisic km, takze si myslim, ze muzu objektivne posoudit kvalitu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...