Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

nemáte někdo zkušenost se SE P990i (os: Symbian UIQ 3.0)? mám dodělanou BT HF sadu a občas se mi stane, že se telefon během hovoru odpojí a následně zase připojí... dále nestahuje volaná čísla, příchozí hovory a nepřijaté hovory...

Mám taky dodělávanou BT HF a telefon P990i se Symbianem.. stahuje mi to telefonní seznam i volané, přijaté.. ale vždy musíš aspon jednou zavolat aby se tam ta čísla ukázala. neobjeví se to tam vždy.. ale je to snad jedinný telefon se symbianem, kde to vše ukazuje korektně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky dodělávanou BT HF a telefon P990i se Symbianem.. stahuje mi to telefonní seznam i volané, přijaté.. ale vždy musíš aspon jednou zavolat aby se tam ta čísla ukázala. neobjeví se to tam vždy.. ale je to snad jedinný telefon se symbianem, kde to vše ukazuje korektně

jo to máš pravdu... dnes jsem to tam třeba měl..., ale stává se mi, že třeba volám a najednou se to přeruší, pak se telefon odpojí a pak zase připojí... jindy udělám víc hovorů bez jedinýho problému... jinak jednotku mám tu nejnovější... zobrazují se mi háčky a čárky... zkusím nechat přehrát SW v telefonu... :) na tu škodováckou stránku jsem koukal, tam je to jenom pro Nokie a hlavně pro jiný Symbiany... jinak díky za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě ty SE s tím spolupracujou hůř... :feve:... každopádně to první stahování seznamu u mě trvalo docela dlouho... a ještě postřech z posledních dvou jízd... pokaždé se mi telefon normálně nakonektil a objevili se mi i všechny záznamy o hovorech... takže tomu fakt nerozumím, jednou to jde, podruhý zas ne... hlavně se modlím, aby se mi ten phoun neodpojoval za hovoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové nainstaloval jsem tu sadu do passatu. Když použiju tlf nokia vše je OK, pokud ale použiju tlf sonyericson D750i tak se dostanu až do stavu stahování tel seznamu na položku 376 !!! a dál už nic . Nevíte co s tím ??? že by firmware do toho tlf??? Díky

No ja mam zase SE G502 a stahovalo mi to tel. seznam pouze po pismeno "P" a vic ani boha.

Nechal jsem pehrat novy SW v telefonu na zaruku a je to OK už se to ztahuje cele.

Jinak jsem rad ze jsi tu BT sadu rozchodil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odchozi-prichozi-zmeskane volani se mi ukazuje asi cca do 1min od prvotniho spojeni (nastoupeni do auta)

Jinak co chodi tak jako jo a ne je zobrazovani cisla volaneho na maxidotu kdyz mi nekdo zavola.

To cislo se neukaze (coz je vetsinou) ale obcas zase jo

Tak nejak jsem to nepochopil... :-)

Podotykam ze mam starou jenotku Culmann a BT jenotku original montovanou do noveho auta z tovarny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...