Přejít na obsah

Kožené potahy - jak se zbavit vrásek


sjarin

Doporučené příspěvky

Cau chlapi,

mam OI r.v.2000 elegance a v tom cernou kuzi. Kdyz sem to koupil kuze nebyla vubec prosezena ani nemela zadne ty vrasky a tak vite co tim myslim. Ja s tim najel 10tis a najednou mam sedacku ridice i spolujezdce strasne vrascitou neni to proste hladky .. Celou dobu to osetruju pripravkem na kuzi od sonaxu 1xza tyden a stejne se to cim dal vice zhorsuje. Mate s tim enkdo zkusenosti ?? Ja se zbavit primo tech vrasek ?? ruznych rejch a tak ?? Jde to vubec jste necim vypnout ta kuze zptaky do hladka ?? diky moc za odpovedi budu stastnej kdyz mi nekdo pomuze .. sem uplne bezradnej.

Editováno: , autor: sjarin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, asi ti moc neodpovím, ale schyluje se u mě k podobnému problému...jen mě zarazila včera jedna věc,četl jsem si návod k obsluze vozu kde se píše o údržbě kůže ( str. 128 a 129 ) doporučují orig.přípravek škoda ...atd.... a za článkem je velké upozornění: POZOR TENTO přípravek se NESMÍ používat na kožené potahy alcantra ??? tak tomu teď moc nerozumím tak jakej mám na co používat ?...dík za jakýkoliv rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alcentra je broušená kůže(jako semiš-bejvaj tak středy sedaček), tak je to přípravek na tu lesklou část..

aha mám v oktávě ty středy z takovýho toho semiše jak píšeš takže to je ta broušená kuže??? takže jestli to dobže chápu tak vše kožené,mimo ty semišové středy mohu ošetřovat tou škodováckou sr*čkou ? a má to vůbec nějaký efekt? nebo nemá někdo kladné zkušenosti s jiným lepším a ne neúměrně drahým prostředkem na vyživování kůže? ( nejlépe asi s včelým voskem a oleji ) ? THX to : "kláca" za vysvětlení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha mám v oktávě ty středy z takovýho toho semiše jak píšeš takže to je ta broušená kuže??? takže jestli to dobže chápu tak vše kožené,mimo ty semišové středy mohu ošetřovat tou škodováckou sr*čkou ? a má to vůbec nějaký efekt? nebo nemá někdo kladné zkušenosti s jiným lepším a ne neúměrně drahým prostředkem na vyživování kůže? ( nejlépe asi s včelým voskem a oleji ) ? THX to : "kláca" za vysvětlení :)

tak to máš středy z alcantry ;) , takže ošetřovat jen tu lesklou část..

použil bych třeba přímo přípravek od škodofky, přeci jen je to nato origo určený.., nebo pak spíš něco značkovího, přeci jen lepší si připlatit a mít sedačky pěkný, než to zkuvit nějakym sajrajtem, koukal sem maj toho dost i na pumpách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze je to normalni jev. Ale jak je mozne ze kdyz sem to koupil auto melo najeto 90tis a na kuzi ani znamka zvrasceni. Ja to od zacatku pajcuju pripravkama na kuzi a najel sem s tim 10tis a vrasky porad pribejvaj a pribejvaj ?? prece to musel ten majitel predemnou nejak vypinat tu kuzi jinak si to neumim vysvetlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jak by to teda vypinal tu kuzi :) muze zalezet taky na tom kdo s tim autem jezdil predti jestli drobek nebo tak, a ty jsi ted hromotluk tak pusobis na sedacky vetsi silou .) tech vrasek se hold nezbavis .)auto na lifting poslat jde ale za moc penizku .) ja to vzdycky po koupeli introse navazelinuju vcelim voskem a je to ok .)vsecko starne .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patina se cení - zejména u sběratelů ;)

Osobně mám pozitivní zkušenost u broušené kůže (nubuk, velur) s vyživovacími přípravky ve sprejích, ale vráskám to tedy nezabrání. Vosky se používaj na hladkou.

Zkus pohledet na netu nějaká témata na kožené potahy nábytku - sedačky křesla. Výsledek však nejistý, nebo naopak jistý - vrásky ke kůži patří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Problem je ze ja dve mouchy jednou ranou nezabiju. Hubnout totiz nepotrebuju mam 75 kilo. Takze myslim ze ani zadnej hromotluk nejsem :) pritelkyne ma 58 a vetsinou sedi jako spolujezdec a taky ze zacinaj objevovat vrasky .. tak nevim jestli musim bejt chrt a pritelkyne anorekticka na to abych mohl jezdit v kozenejch sedackach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...