Přejít na obsah

17ti palcová (litá) kola


sathack

Doporučené příspěvky

Ja som to tiež riskol,nedávno som 17" kúpil,hlavne kôli RS paketu,ale dosť ľudí tvrdí,že už aj na 17" je to kostitras a to aj s klasickými pružinami,tak uvidíme.Išiel som iba na športovom podvozku a to tvrdé bolo fest,tak snáď tie klasické pružiny niečo pomôžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nevím co tady špekulujete lol Taky měl můj kolega v práci kecy jak se mi zvýší spotřeba, budu mít kostitřas .. Nenechal jsem se odradit, koupil si je a paráda :palec2: A s tím kostitřasem? Nic takového se nekoná, jezdí mi to mnohem líp jak v F1 na 14kách a odpružení suprové (tam cítím každý kamínek, tady fakt větší díru), to spíš ta F1 je oproti O II kostitřas. Tlumiče mám předpokládám původní a co se týče podvozku netuším.

Prostě 17tek bych se nebál. Spotřeba tak o toho půl litru nahoru no, což není katastrofa za tu pastvu pro oči.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja RS paket určite dávať nebudem, toho kostitrasa by som sa tiež ani tak moc nebál.

Pastva pre oči to určite je, len pri mojom používaní mi tej pol liter spraví mesačne tak 25 - 30 litrov... :feve:

Takže uvidím čo sa mi podarí na jar výhodnejšie zohnať... ;)

Editováno: , autor: lubinob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já koupil minulej tejden 17" Pegasuse a v pondělí mi přišly pneu 225/45 R17 Goodyear F1 Asymetric, tak jsem je hned u mě v práci obul a dal jsem to na auto. Mám OII Combi a oproti 15" plecháčům s poklicema to vypadá úplně senzačně a jsem z toho nadšenej!!! V kombinaci s tmavou metalízou krásně kola vyniknou. A rozdíl mezi 15" a 17" jsem téměř nepocítil. Je vidět, že OII má už dobrej podvozek. Je to super auto a jsem s ní fakt spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, OII 1,6 MPi.. má vubec smysl uvažovat o 17"? ;) je to na sériových 15" plecháčích a koukat na ty "origo" poklice,to mě už fakt nějak nebere :glare:

Motor mi to asi moc nepobere,co? Dík

Já jezdím na letních 17" s Bridgestonama a úplně v klídku ;) spotřeba se tím o moc nezvedá, jak se to toliko diskutuje.

Edit: přečet sem blbě, jezdím to s O II, ale snad tam nebude takovej rozdíl. KAmoš má na O1 16ky a plně OK.

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...