Přejít na obsah

XENONY NA OI


Invius

Doporučené příspěvky

:help:

Zdar borci.

Mám octávku rv 2000 ještě předface a chtěl bych xenony. Četl jsem na netu nějaké přestavbové sady, ale nevím, jestli do toho mám jít.

Mám tedy pár dotazů:

Četl jsem, že některé jsou pouze na tlumené, potřebuju tedy i dálky?

Půjde to i na ta stará světla, nebo musím vyměnit celý světlomet?

Pakliže výměna, tak za jaké?

Pakliže to půjde na ten starý vroubkovaný, bude to svítit dobře?

Nerozteče se sklo (jaký výkon/svítivost xenonů)?

Vítám všechny reakce, v tomhle se opravdu moc nevyznám, ale xenony mě fakt dostávají :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové chtěl bych se taky zeptat na xenony našel jsem na webu origoš světla bez elektriky vhodná na přestavbu http://shop.obautodily.cz/index.php?main_p...roducts_id=3099 a zajímá mě co vše je ještě potřeba , jsou tu i komplet světla něco okolo 10 tisíc , četl jsem tu i o náklonech a nivelačních čidlech ale to už se dostávám na dost peněz tak co mi poradíte když bych chtěl do své octavie 1 napasovat xenony je to už facelift 1,9 tdi .. Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď je jednoduchá, to co ty tu navrhuješ je ti naprd. Musel by sis sehnat komplet elektriku a xenonové výbojky s trafem. Když se podíváš zde na foru do sekce bazar, tak tam najdeš origo. xenony (komplet vybavené za 10 000 - 11 000 Kč) a Vaša nabízí myslím za 1600 Kč kabeláž, aby jsi je mohl ovládat kolečkem. Celkově to výjde určitě levněji, než kdybys to měl dávat po kouskách dohromady... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...