Přejít na obsah

Obcasne cukani pri zaberu 1.9TDI


Shadak

Doporučené příspěvky

Chtel bych poprosit o radu, nez se pozenu do pochybnych servisu... Mam Octavia 1.9TDI chip/115KW rv2000 , najeto 188k

Uz nejaky mesic se mi tak 3x tydne stava, ze pri zabrani plynu se auto neprijemne rozcuka. Je to vetsinou hodne intenzivni (nekdy skoro milisekundove) a ani trochu neklesaji otacky, staci dat nohu z plynu a vse je vporadku, vetsinou se to deje pri vyssich rychlostech, ale jednou mi to dokonce cukalo pri sebejemnejsim dotyku plynu dokud sem nevypnul motor, po dalsim nastartovani vse vporadku.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych poprosit o radu, nez se pozenu do pochybnych servisu... Mam Octavia 1.9TDI chip/115KW rv2000 , najeto 188k

Uz nejaky mesic se mi tak 3x tydne stava, ze pri zabrani plynu se auto neprijemne rozcuka. Je to vetsinou hodne intenzivni (nekdy skoro milisekundove) a ani trochu neklesaji otacky, staci dat nohu z plynu a vse je vporadku, vetsinou se to deje pri vyssich rychlostech, ale jednou mi to dokonce cukalo pri sebejemnejsim dotyku plynu dokud sem nevypnul motor, po dalsim nastartovani vse vporadku.:)

myslím že by to mohla dělat spojka vzhledem k čipu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych poprosit o radu, nez se pozenu do pochybnych servisu... Mam Octavia 1.9TDI chip/115KW rv2000 , najeto 188k

Uz nejaky mesic se mi tak 3x tydne stava, ze pri zabrani plynu se auto neprijemne rozcuka. Je to vetsinou hodne intenzivni (nekdy skoro milisekundove) a ani trochu neklesaji otacky, staci dat nohu z plynu a vse je vporadku, vetsinou se to deje pri vyssich rychlostech, ale jednou mi to dokonce cukalo pri sebejemnejsim dotyku plynu dokud sem nevypnul motor, po dalsim nastartovani vse vporadku.:)

Zdravim,neni to teda k tvemu tematu ale od jaky firmy mas ten chip? Kolik KW jsi mel pred tim,Mas PD TDI vid? Pisni,dík. Ja mam O1 combi 1999 81KW a taky chci popohnat tu linou herku chipem:)

Editováno: , autor: Cooper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To cukání může dělat víc věcí. Dvouhmota, silenblok pod motorem, vstřikování, důsledek chybného softu.

Co diag.?

Jeste sem to nenechal kontrolovat vubec prave.

Diky, kdyz to neni nic konkretniho, tak asi nezbude nic jineho, nez servis. Nicmene mam trosku obavy, vzhledem k tomu, ze se to nedeje pravidelne, tak jim to asi moc nepredvedu.. Dnes se mi to stalo jednou a to az pri seslapnuti plynu az na zem, kdyz sem povolil, tak prestalo cukat a pri velkem pridani se zas rozcukala mrcha :)

K tomu chipu - nenechal sem to delat ja, tak moc netusim, je k tomu jeste pridany turbo nebo co , moc tomu nerozumim :) Ale je to tusim taky z 81kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to delava neco podobneho... mam taky chip na 103 kw, puvodne 81kw rok 2001. Pri prerazení na stupen 2 nebo 3 kdyz lehce pridavam plyn tak mi to nekdy zacne cukat jako kdyz je tam neceho nedostatek ...palivo nebo vzduch, to je mj dojem ale kdyz behem toho cukani vice zeslapnu pedal a drzim to trochu ve vyzsich otackach tak to hned odezni a vse v poho. Tak taky netusim co to je. Kdysi pred dvema roky mi to delalo tez a vymenil jsem vahu vzduchu a pak vse slapalo jak ma. No nezda se mi ze by mi zase klekla vaha. Jak bude cas zajedu na VAG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...