Přejít na obsah

Vánoce a Nový rok se blíží.


Radomír

Doporučené příspěvky

Přátelé okřídleného šípu. Rád bych poděkoval lidem, kteří tvoří tyto stránky, díky. Děkuji také těm, díky nímž jsem šperkoval svoji Fabii 1.9 TDI 74 kw. Díky. A také všem, kteří přispěli svými postřehy a radami, které mi byly hodně nápomocny.Díky. Všem Vám přeji pěkné Vánoční svátky, veselého Silvestra, pevné zdraví po následná léta a nekazící se techniku. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu. Rád bych poděkoval lidem, kteří tvoří tyto stránky, díky. Děkuji také těm, díky nímž jsem šperkoval svoji Fabii 1.9 TDI 74 kw. Díky. A také všem, kteří přispěli svými postřehy a radami, které mi byly hodně nápomocny.Díky. Všem Vám přeji pěkné Vánoční svátky, veselého Silvestra, pevné zdraví po následná léta a nekazící se techniku. Radek.

To jsou správná slova, přidám se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidávám se také k přání všeho nejlepšího a nejhezčího v tom následujícím roce. Ale i přes to všechno bych tu chtěl taky poděkovat lidem, kteří tvoří a hlavně ochraňují tyto stránky. Jsou to ti "vykutálení" A/M :p , bez nich by tu byl pěknej mrdník a nebyla by tu většina spokojenejch uživatelů jako jsem já. Takže kucí holky, díky moc všem, užijte si Ježíška, Silvestr a PF 2009 .... Sinius

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...