Přejít na obsah

Felicia problem spojka/prevodovka ?


hornblower

Doporučené příspěvky

Zdravim mam teraz problem s autom a nejako ho neviem poriesit.

Zacalo to pred 2 mesiacmi s tuhou spojkou a prasknutim spojkoveho kabla. Dal som ho vymenit 2 mesiace islo a teraz zase praskol kabel. Otazka znie kde moze byt problem ci je to len v spojke alebo to moze sposobit aj prevodovka ? So samotnym preradovanim som nepocitil problem jedine tuhy pedal.

Diky za kazdu radu

sry pomylil som sa s topicom toto tu mozte zmazat

Editováno: , autor: hornblower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam teraz problem s autom a nejako ho neviem poriesit.

Zacalo to pred 2 mesiacmi s tuhou spojkou a prasknutim spojkoveho kabla. Dal som ho vymenit 2 mesiace islo a teraz zase praskol kabel. Otazka znie kde moze byt problem ci je to len v spojke alebo to moze sposobit aj prevodovka ? So samotnym preradovanim som nepocitil problem jedine tuhy pedal.

Diky za kazdu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Já mám na 1.6 od včerejška problém s řazením. Zpátečka tam jde šíleně těžko zařadit i vyřadit. Zaznamenal jsem taky problém s vyřazením trojky. Nevybavuji si nic zvláštního při posledním řazení zpátečky před poruchou. Že by se uvolnilo nějaké táhlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...