Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

Nevím jestli to bude dělat všem, je to běžné, nebo ne.. já to půjdu reklamovat k prodejci..

Senzory byly dodělávané a samo lakované tedy zvlášť.. (za celkem patřičnou sumu..).

U druhého čidla se mi na půlce sloupla barva.. a je vidět černý plast. Dovezu jím to na reklamaci. Udělalo to taky někomu? U vozidla z výroby o tom pochybuji..

Asi to spatne nastrikali, ja mam dodelavany, a strikal me je znamej tusim ze zeleny na cervenou mam to ca 2roky v pohoda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to bude dělat všem, je to běžné, nebo ne.. já to půjdu reklamovat k prodejci..

Senzory byly dodělávané a samo lakované tedy zvlášť.. (za celkem patřičnou sumu..).

U druhého čidla se mi na půlce sloupla barva.. a je vidět černý plast. Dovezu jím to na reklamaci. Udělalo to taky někomu? U vozidla z výroby o tom pochybuji..

v první řadě jemně obrousit

2/ leptadlo na plasty

3/ plnič nebo rovnou barvu

lakoval jsem moc senzorů a zatím jen jeden případ nadzvednutí barvy (asi mastný ruce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dali plnič nebo ne, netuším, dělali to než předali auti, když sme si navymejšleli ještě řadu prkotin co nebyly z Bolky lol

Ale je možný, že zapomněli, vypadá to, že tam je jak kdyby jenom jedna vrstva a to ten lak, prostě to jde krásně sloupnout a zůstane mi v ruce velmi tenoučká "hmota" něco jak obarvenej papír..

Dám vědět, co mi na to řekli, jak tam sjedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim vsechny...Dohnal me sem problem s parkovacim asistentem. Asi v lednu zacalo zlobit zobrazovani asistenta na displeji,obcas fungoval,ale vetsinou ne,po tydnu prestal jit uplne...Kamarad octavku II pripojil na PC a nenasel parkovaci modul a doporucil mi,abych si zakoupil novy. Dnes jsem ten novy nainstaloval,ale problem stale pretrvava,tak jako u stareho modulu. Na displeji se ukaze auto,ale jen,kdyz daavam zpatecku zpet,nazaktivuje se,kdyz zpatecku zaradim a ani nezacne piskat piezo,jako pri couvani...Parkovaci asistent je original z vyroby a vazne netusim,v cem by mohl byt problem a proto se obracim na vas,snad vice zkusene...Konektory jsou u modulu v poradku,ale nevim,jestli jsou jeste nejake pod pristrojovou deskou...Snad mi nekdo pomuze,protozee ted do servisu ji dat nemuzu,protoze jsem v UK a za takove sluzby se zde plati az moc...Predem diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny...Dohnal me sem problem s parkovacim asistentem. Asi v lednu zacalo zlobit zobrazovani asistenta na displeji,obcas fungoval,ale vetsinou ne,po tydnu prestal jit uplne...Kamarad octavku II pripojil na PC a nenasel parkovaci modul a doporucil mi,abych si zakoupil novy. Dnes jsem ten novy nainstaloval,ale problem stale pretrvava,tak jako u stareho modulu. Na displeji se ukaze auto,ale jen,kdyz daavam zpatecku zpet,nazaktivuje se,kdyz zpatecku zaradim a ani nezacne piskat piezo,jako pri couvani...Parkovaci asistent je original z vyroby a vazne netusim,v cem by mohl byt problem a proto se obracim na vas,snad vice zkusene...Konektory jsou u modulu v poradku,ale nevim,jestli jsou jeste nejake pod pristrojovou deskou...Snad mi nekdo pomuze,protozee ted do servisu ji dat nemuzu,protoze jsem v UK a za takove sluzby se zde plati az moc...Predem diky za pomoc

Kde jsi v UK? muzu se na to podivat.. jsem v Newbury, mam VAG,DP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny...Dohnal me sem problem s parkovacim asistentem. Asi v lednu zacalo zlobit zobrazovani asistenta na displeji,obcas fungoval,ale vetsinou ne,po tydnu prestal jit uplne...Kamarad octavku II pripojil na PC a nenasel parkovaci modul a doporucil mi,abych si zakoupil novy. Dnes jsem ten novy nainstaloval,ale problem stale pretrvava,tak jako u stareho modulu. Na displeji se ukaze auto,ale jen,kdyz daavam zpatecku zpet,nazaktivuje se,kdyz zpatecku zaradim a ani nezacne piskat piezo,jako pri couvani...Parkovaci asistent je original z vyroby a vazne netusim,v cem by mohl byt problem a proto se obracim na vas,snad vice zkusene...Konektory jsou u modulu v poradku,ale nevim,jestli jsou jeste nejake pod pristrojovou deskou...Snad mi nekdo pomuze,protozee ted do servisu ji dat nemuzu,protoze jsem v UK a za takove sluzby se zde plati az moc...Predem diky za pomoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...