Přejít na obsah

Sháním podložky


mirus007

Doporučené příspěvky

Auta se sportovní podvozek mají při převozu k prodejci v pružinách takové gumové podložky které auto zvyšují o cca 2cm a nedovolují propružení na maximum. Snad aby nedošlo k poškození spoilerů a podvozku. Hele normálně bych zašel do salůnu a poprosil vedoucího servisu zda se jim tam nějaké neválí...

Editováno: , autor: martineQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auta se sportovní podvozek mají při převozu k prodejci v pružinách takové gumové podložky které auto zvyšují o cca 2cm a nedovolují propružení na maximum. Snad aby nedošlo k poškození spoilerů a podvozku. Hele normálně bych zašel do salůnu a poprosil vedoucího servisu zda se jim tam nějaké neválí...

Ahojte,

jj, to jsou ty podložky, zkusím tam zajít a zeptat se.

Chci je tam dat z důvodu příjezdu k baráku, měly jsme tam vyjeté koleje a ty ztuhly a já teď pernamentně škrtám a chci tomu zabránit právě timto a na jaře to dát zase pryč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jediné je může potřebovat k najetí auta na valník, nebo pro najetí někam kam to ve standardu nejde...k ničemu jinému ty podložky nejsou. Myslím že je snimi omezená rychlost na cca 30km/h...

Pro představu. Jedná se o gumové špalíky, které se při zvednutém autě to zn. maximálně roztažených pružinách vloží do pružiny. Při opětovném vrácení auta na kola nedovolí podložka vrácení pružiny do základní polohy = auto zůstane o něco málo výše, dá se tím zabránit poškození nárazníků a spodku auta při přepravě na kamionu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mirus007: Ale v tom ti tyhle podložky nepomůžou! Viz můj předchozí příspěvek...

Stejný problém měl známej asi tak před 12 lety s Seatem Toledo. Při nájiždění do dvora chytal spodkem o rám brány. Tenkrát zajel do servisu a oni mu to néjak poladili...myslím dokonce tak že mu něco vložili do pružin.

Osobné bych zajel k néjakému odborníkovi na podvozky, ten bude vědět.

Editováno: , autor: martineQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mirus007: Ale v tom ti tyhle podložky nepomůžou! Viz můj předchozí příspěvek...

Stejný problém měl známej asi tak před 12 lety s Seatem Toledo. Při nájiždění do dvora chytal spodkem o rám brány. Tenkrát zajel do servisu a oni mu to néjak poladili...myslím dokonce tak že mu něco vložili do pružin.

Osobné bych zajel k néjakému odborníkovi na podvozky, ten bude vědět.

Ahoj,

díky za rady, zkusím to nějak pořešit. Takže bych to tam neměl dávat a max. rychlost je těch 30 km/h?

Takže to tam nemám dávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za těch 30km/h nedám ruku do ohně, vím ale určitě že s podložkami co má škodovka na přepravu RS se nedá pravidelně jezdit! Pokud si vyděl auto jako nové ještě před předáním určitě vysel na zpětném špíglu takovej červenej proužek který důrazně v několika jazycích upozorňuje na podložky a na to co se v případě že je neodstraníš nesmí.

I když jsem ze stejného regionu tak takhle rychle mě nikdo nenapadá...zajeď tam kde jsi auto kupoval a poptej se. Případně bych prubnul nějakej větší soukromej servis. Já zatím ze vším jezdím do autorizovaného takže nemám zkušenosti s alternativou.

Včil jsem si vzpomněl na Renocar v Brně na Řípské (k letišti). Mají tam reklamu jak prase že tam maj nějaký tuning, kola, podvozky, vejfuky...možná tam.

Editováno: , autor: martineQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

jj, to jsou ty podložky, zkusím tam zajít a zeptat se.

Chci je tam dat z důvodu příjezdu k baráku, měly jsme tam vyjeté koleje a ty ztuhly a já teď pernamentně škrtám a chci tomu zabránit právě timto a na jaře to dát zase pryč

Tak to by možná vyřešil bagr nebo dlažba. Podložky pro přepravu skoro jistě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za těch 30km/h nedám ruku do ohně, vím ale určitě že s podložkami co má škodovka na přepravu RS se nedá pravidelně jezdit! Pokud si vyděl auto jako nové ještě před předáním určitě vysel na zpětném špíglu takovej červenej proužek který důrazně v několika jazycích upozorňuje na podložky a na to co se v případě že je neodstraníš nesmí.

I když jsem ze stejného regionu tak takhle rychle mě nikdo nenapadá...zajeď tam kde jsi auto kupoval a poptej se. Případně bych prubnul nějakej větší soukromej servis. Já zatím ze vším jezdím do autorizovaného takže nemám zkušenosti s alternativou.

Včil jsem si vzpomněl na Renocar v Brně na Řípské (k letišti). Mají tam reklamu jak prase že tam maj nějaký tuning, kola, podvozky, vejfuky...možná tam.

JJ, zkusím se zeptat, co mi řeknou na ty podložky v autorizovaném servisu a na jizdu s ními.

Díky moc, asi si udělám cestičku :-) do Brna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...