Přejít na obsah

Rozšiřovací podložky pod kola


Sanek81

Doporučené příspěvky

Zdravím borci, má někdo zkušenosti ze stránky které tu uvidíte (podložky-pod-kola.com) s podložkami o tloušťce 10mm čili tedy bez strediciho kroužku? Na léto mám kola ze superba 8j et 44 takže kola už sami o sobě vylezou o 13mm ba každé straně proto chci jen 10mm dozadu.
Jde mi o to jestli jsou podložky dostatecne přesně a bude tedy stačit vystředeni pomoci upevnovacich šroubu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez středícího kroužku bych nebral, kolo pak drží jen na šroubech a na těch držet nemá, šrouby mají kolo jen pritlačovat ke středícímu kroužku. Ty kola ze Superba jsou myšlený tak, žes je měl dřív na Superbu, ale nejsou to originál kola? Protože originál nemají šířku 8", proto se ptám...

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok nechám si poradit to je jasný, kola sou tyto http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kolo-z-lehke-slitiny-cassiopeia--3v0071498-jx2x koupil sem je od známého co šel do 19tek...
Takže jedine ze bych zkusil podložky do zádu 15mm plus těch 13 od kol , aby 28 nebylo už moc [emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár milimetrů, tipl bych tak max 6
 
nicméně i ty 10 mm podložky se dělají se středícím kroužkem - jsou černé a nejsou skoro vidět a je to super kvalita, mám je třetím rokem a k nim tyto pozinkované šrouby
 
 

Ty šrouby jdou skrz podložku do náboje nebo musí být jedněmi šrouby připevněná podložka a druhými disk?

V popisu píšou totiž něco o matkám a děr je tam taky nějak moc[emoji37]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...