Přejít na obsah

OT


ERESOS

Doporučené příspěvky

ne tak dělal jsem si prču viď, ale zas pro srandu to mít není špatné... začne slejvák ty vytáhneš tohle :). Na děcka jsi dobře připraven už jen vozit s sebou menší pískoviště a bábovičky :)

jozin s tou lékarnou snad néé že néé?? 10 let.....

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spytaj sa zdravotnikov, cio je lepsie: nesterilny obvaz, alebo ziadny. ;)

Ono totiz zakladna rada je zastavit krvacanie, alebo obviazat, hoci aj zaolejovanou handrou. Ale jednoznacne POMOCT zranenemu. A to je problem tak v CR ako aj v SR, ze vacsina len prefrci popri havarke, ale nik nezastane, aby pomohol. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to víš že je důležité zachránit život!! zastavit krvácení můžeš čímkoli např.: šátkem, zníčit triko a jak píšeš i hadrem od oleje.... jen bych se nechlubil tím že vozím v autě deset let starou lékarničku !!! pokud uvidím že jde o ťukanec zůčastnění stojí na nohách a debaují jedu dál, ale pokud jsou plechy více než by bylo zdrávo určitě bych zastavil.. ikdych pospíchal třeb do práce.. nebo na schůzku se slečnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já krom věcí povinné výbavy tahám na zadním platě velký rodinný deštník, kšiltovku, plyšáka a hokejový dresík mého milovaného klubu. V kufru pak sadu bitů universal, nějaké pásky, kombinačky, nástrčáky na odmontování baterky-kdyby někdě klekla a byla by na výměnu, hasičák, mapu, rukavice, deku pod sebe a v zimě proti zmrznutí kdyby něco, trhák na kola aby byla jistota že ta rezerva co vozím nebude na hov*o, no někde v kabině mám baterku a 2 x vestu. A taky servisku a chytrou knížku kdyby měl nějaký čórkař o autí zájem, tak aby to měl kompletní :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to víš že je důležité zachránit život!! zastavit krvácení můžeš čímkoli např.: šátkem, zníčit triko a jak píšeš i hadrem od oleje.... jen bych se nechlubil tím že vozím v autě deset let starou lékarničku !!! pokud uvidím že jde o ťukanec zůčastnění stojí na nohách a debaují jedu dál, ale pokud jsou plechy více než by bylo zdrávo určitě bych zastavil.. ikdych pospíchal třeb do práce.. nebo na schůzku se slečnou

čéče já mam autě lákárničky dokonce dvě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to víš že je důležité zachránit život!! zastavit krvácení můžeš čímkoli např.: šátkem, zníčit triko a jak píšeš i hadrem od oleje.... jen bych se nechlubil tím že vozím v autě deset let starou lékarničku !!! pokud uvidím že jde o ťukanec zůčastnění stojí na nohách a debaují jedu dál, ale pokud jsou plechy více než by bylo zdrávo určitě bych zastavil.. ikdych pospíchal třeb do práce.. nebo na schůzku se slečnou

Tak s tym mozem len suhlasit. Ja sa tiez nechvalim (skor sa hanbim, ze som si to nevsimol), minule som zistil, ze ju mam dva roky prepadnutu, tak si pokupujem len to, co treba a zvysok necham. Ved nie vsetkemu hned prepadne zaruka. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já krom věcí povinné výbavy tahám na zadním platě velký rodinný deštník, kšiltovku, plyšáka a hokejový dresík mého milovaného klubu. V kufru pak sadu bitů universal, nějaké pásky, kombinačky, nástrčáky na odmontování baterky-kdyby někdě klekla a byla by na výměnu, hasičák, mapu, rukavice, deku pod sebe a v zimě proti zmrznutí kdyby něco, trhák na kola aby byla jistota že ta rezerva co vozím nebude na hov*o, no někde v kabině mám baterku a 2 x vestu. A taky servisku a chytrou knížku kdyby měl nějaký čórkař o autí zájem, tak aby to měl kompletní :-))

jaký je tvůj oblíbený hokejový klub????

post-26184-1232818604_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tym mozem len suhlasit. Ja sa tiez nechvalim (skor sa hanbim, ze som si to nevsimol), minule som zistil, ze ju mam dva roky prepadnutu, tak si pokupujem len to, co treba a zvysok necham. Ved nie vsetkemu hned prepadne zaruka. :)

ale tak dva roky ještě není tak hrozná doba.. některé ty obvazy mají datum spotřeby když to řeknu takhle cca ty dva roky, takže v pohodě, já když si koupil oktávečku tak tam lékárnička byla nová plus jsem tam dodal tu ze starého auta co bylo na nic jsem dal domu do lékárničky doma se to dodělá.. ale deset let starou lékárničku to už asi fajn nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, šacoval bych, že ty prima nůžtičky stříhaj po deseti letech stejně dokonale jako ty nový - zrady od nich bych se nebál. :D

Jinak to dělám stejně, co projde, putuje na takové to domácí zachraňováníčko a dovybavuju čerstvými ještě teplými kousky. Moc práce a peněz to nevyžaduje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já v autě od jisté doby vozím i balení toaletního papíru.... člověk nidky neví kdy to na tebe příjde :), a co když vážně musíš a jsi daleko od WC, či na novostavbě kde není možnost kamsi jít ulevit a čím pak .....

a já s sebou v autě vozím deku a dvě balení jahůdek vod Pepina....člověk nikdy neví kdy to na něj přijde... :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prorazil gumu. Sice 10km od baráku, ale byl jsem hodně rád za rezervu. Na tom proraženým kole bych moc nedojel, během pár metrů bych byl na ráfku.

Já si rozhodně náhradní kolo v autě nechám, ačkoliv je ta váha větší no;)

Alespoň pak nebudu někde za debila když píchnu a budu bezbrannej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prorazil gumu. Sice 10km od baráku, ale byl jsem hodně rád za rezervu. Na tom proraženým kole bych moc nedojel, během pár metrů bych byl na ráfku.

Já si rozhodně náhradní kolo v autě nechám, ačkoliv je ta váha větší no;)

Alespoň pak nebudu někde za debila když píchnu a budu bezbrannej:)

naprosto souhlasím :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já tam rezervu budu míít porad... píchl sem uz asi dvakrat mimo domov ze sem najel na nejaky hrot ci tak...a cekat nez nekdo prijede nebo tak.. panikarit tam.. treba nekde v lese vecer.. bych se vysral.. ne ze bych se bal...ale prijemne to neni jako.. ;) Kdyz mam letni tak to bych sice neco ujel jeste ale co.. kdyz menim zimni za letni tak menim i rezervu páč mam 5 liťáků..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...