Přejít na obsah

Jaké žárovky pro Fábii bílé?


Michal_123

Doporučené příspěvky

Zdrawim pokouším se sehnat na Fábku žárovky, které vydávají jasně bílé světlo. Zakoupil jsem již několik typů, ale pokaždé ošklivé žluté světlo. Zkoušel jsem i OSRAM H7 NIGHT BREAKER 12V 55W + 90% SVĚTLA, ale výsledek stejný žluté světlo. Nyní se rozhoduju o koupi PHILIPS H7 12V 55W X-TREME POWER + 80% SVĚTLA nebo PHILIPS H7 12V 55W BLUEVISION - XENONOVÝ EFEKT.

Pokud někdo může doporučit žárovky, které jsou jasně bílé budu rád. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ziadna halogenka ti nebude svietit na bielo stale. ak aj nejaka s vyssou svietivostou tak po case, pre mna osobne velmi kratkom, ti zozltne. A potom nezabudni na "mierne" zvysene naklady na castejsiu vymenu halogeniek. je tu o tom dost obsiahla diskusia...ak uz biele tak xenony...

tu mas o tom dost popisane:http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=38394

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ziadna halogenka ti nebude svietit na bielo stale. ak aj nejaka s vyssou svietivostou tak po case, pre mna osobne velmi kratkom, ti zozltne. A potom nezabudni na "mierne" zvysene naklady na castejsiu vymenu halogeniek. je tu o tom dost obsiahla diskusia...ak uz biele tak xenony...

tu mas o tom dost popisane:http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=38394

Stím souhlasim, mám vyzkoušené za 150,- 2ks a ty celkem svítí "bíle" nebo líp než obyčejné halogenky do žluta. Xenony jsou hezké, ale teďka jde o to co je menší zlo. Dávat HID sadu se mi nechce a original jsou cenově celkem jinde. Přestavbová sada je spíše tak na oslněný ostatních. Viděl jsem hezky bílé žárovky ale nevim, které to jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně ne HID sadu do klasických halogenových parabol! já mám Phillips Blue Vision a světlo je víc do bíla oproti klasice.. ale že by bylo úplně bílý to ne :) prostě origo xenon je jasná volba :)

To jsem chtěl vědět zkusim tedy Blue Vision. Nejde mi úplně o bílé spektrum, ale jiné než žluté to je hnusný:-). HIDky do klasických opravdu ne. Sice jsem slyšel o nějakých sadách H7r ty by neměli oslňovat ani v klasických parabolách. Jedná se o nějaké zastíněné výbojky. Ale těžko říct. Každopádně díky za radu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, o těch Phillipskách jsem slyšel, že jsou good..já osobně mám Osram cool Blue - není to už tolik žlutý, ale o bílém světle se vůbec mluvit nedá. Jinač jak jsi psal, ty Osramy Night breaker mají opravdu víc světla, ale o zabarvení se u nich vůbec nedá mluvit - nesmíš koukat na to o kolik % mají větší svítivost, ale spíš jaké mají zabarvení. Jukni se sem, celkem dobrej test: http://www.torioplus.cz/imgautoinfo/torio_...est_zarovek.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam zarovky zeleno modre...ale homologovane...maji je v globusu od firmy R.evolution /ta firma sice spis tuzing z benziny ale sviti to vazne hezky..a jestli chce nekdo bile tak mohu doporucit jedine 100w, ale chce to zase o nejake procento zklopit svetla...maji vyssi svitivost

V těch 100W s tebou nemohu souhlasit. Dokážeš si představit 100W za plastovym překrytem paraboly. Viděl jsem už mnoho roztavených předků u světel zrovna u Fábie. Přední plast zahnědl a rozteklo se to. Takže zrovna pro Fábku bych 100W žárovky naprosto vynechal.

Nějaký přesnější typ těch tvých můžeš poslat ? Byl bych rád. Jinak díky za rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak za mokra ty zarovky nic moc, ale mnafotil sem to mobilem kazdopadne i mobil dost zkresluje, takze ta skutecna barva moc videt neni. Podoba tam ale je pro predstavu staci ze to neni zlute..a maji na krabicce napis homologovano. Neoslnuje to, ale nekdy bych rekl ze origo zarovku sviti mnohem lepe....

post-715-1232052165_thumb.jpg

post-715-1232052183_thumb.jpg

post-715-1232052195_thumb.jpg

post-715-1232052204_thumb.jpg

post-715-1232052214_thumb.jpg

post-715-1232052230_thumb.jpg

Editováno: , autor: SpeedyTuning
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejrealnejsi foto jsou z introse..je jasne kdyz se foti primo cocka tak konkretne jako u te posledni fotky se to sleje dohromady...a tak modre to svetlo neni....je to barba fakt mezi modrou, zelenou a zlutou...ale jak vidite tak kolotoc to taky neni. jen na mokru fakt neni tak dobre videt jako s normalni zlutou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejrealnejsi foto jsou z introse..je jasne kdyz se foti primo cocka tak konkretne jako u te posledni fotky se to sleje dohromady...a tak modre to svetlo neni....je to barba fakt mezi modrou, zelenou a zlutou...ale jak vidite tak kolotoc to taky neni. jen na mokru fakt neni tak dobre videt jako s normalni zlutou

Díky za fotky. Je jasný, že fotky moc reálný bejt nemohou. Ale pro představu to stačí. Mohl by si vyfotit krabičku od žárovek. Hledal jsem na netu ale firmu co si psal nemůžu najít ...dík :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Asi před rokem jsem dal do světel H7 STARLINE +30% a při ceně cca 80 Kč kus jsem od toho nounejmu vůbec nic nečekal. Ale ono naopak, doteď "skoro hodně" bílé světlo a je od nich určitě líp vidět než od originálních.

Nemohl by si udělat nějakou fotku jak to asi přibližně vypadá ? byl bych ti vděčný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...