Přejít na obsah

Zadni svetla


mazanec

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dnes jsem si všiml na autě zajímavé věci. Pokud zapnu přepínač směrovek a vytáhnu klíček ze spínací skřínky, tak mi svítí zadní světlo na té straně, na kterou byl přepínač nastavený - plus když otevřu dveře, tak mi to automaticky zašne pískat, že mám rozsvíceno.

Na co ta funkce je? Podle mě je zbytečná. Dá se přes VAG vypnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svieti to už po vytiahnutí klúčiku zo zapalovania.

odkódovať to nejde aby to nepískalo, jedine odpojiť dva vodiče z konektoru na prístrojovke

tato funkcia uz funguje z cias Skody 100L

je to tkz parkovacka, teda svetlo zadne aj predne zasvieti ihned po zavreti dveri.

Je to velmi uzitocna (bezna) ficura

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu zajímavé lol tohle dělal už i Favorit :p

mě to favorit nedělal a ani felda.A myslím že ani Š105/120 asi to skončilo Š100. Myslím že to opravdu není špatná věc když člověk vyčuhuje nějakých 15W to baterka musí několik hodin v poho vydržet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to favorit nedělal a ani felda.A myslím že ani Š105/120 asi to skončilo Š100. Myslím že to opravdu není špatná věc když člověk vyčuhuje nějakých 15W to baterka musí několik hodin v poho vydržet

a to bude asi něco špatně, mě to dělal Favorit i Felicie lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to favorit nedělal a ani felda.A myslím že ani Š105/120 asi to skončilo Š100. Myslím že to opravdu není špatná věc když člověk vyčuhuje nějakých 15W to baterka musí několik hodin v poho vydržet

Skoda 130 vo vybave L to robila, takisto ako aj SKODA 110 L aj LS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda 130 vo vybave L to robila, takisto ako aj SKODA 110 L aj LS

No jo škoda 130L to byl drak, možná to bylo za příplatek dnes si člověk připlácí centrál okna v elektrice a tenkrát třeba ty světla. A navíc u fabky to upozorní že mám zapnutej blinkr a svítím když otevřu dveře takže bych se že zapomenu že svítím vůbec nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo škoda 130L to byl drak, možná to bylo za příplatek dnes si člověk připlácí centrál okna v elektrice a tenkrát třeba ty světla. A navíc u fabky to upozorní že mám zapnutej blinkr a svítím když otevřu dveře takže bych se že zapomenu že svítím vůbec nebál.

urcite to nebola pripratkova vybava, lebo tu sme mali vypisanu (pasy Superroll atd..), aj v S 110L to bola bezna ficura

Inac ako pises ked vypnes motor a vytiahnes klucik tak to nepretrzite piska az kym nezavries dvere ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

hosi dnes sem skousel prehodit semafori na auto a kdyz sem to zapojil tak svetla sviti trosku jinak...mylsim poradi... u origo svetel je brzdove uplne nahore a ted kdyz sem tam dal semafory tak kdyz slapnu na brzdu sviti uplne spodni oblouk..je to v poradku?

tu mate nahled... :kuk:

post-23333-1232121930_thumb.jpg

Editováno: , autor: djgigi05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď v klidu, já to tak mám taky ;) Obrysový s mlhovkou je prohozený a nevím jak u semaforů, ale já kdybych přeházel drátky, musel bych přeházet i žárovky, pač na mlhu máš přece silnější a to ani nevím jestli by bylo reálný z důvodu, že tam můžou být jiný patice...světla mají homologaci, takže to radši nech :)

Tady to je vidět, že dolní mlhovky svítí víc, jak horní obrysový a taky že to je obráceně :)

post-8288-1232133151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...