Přejít na obsah

Kontrolka indikace vadné žárovky


D3d

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám takový problém. Mám Fabii RS a nedávno jsem si koupil nové zadní světla (LED), po namontování se mi rozsvítila kontrolka vadné žárovky. Světla mají menší odběr a počítač to asi vyhodnocuje jako vadná žárovka. Máte s tím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš mě říkal, že by to mělo jít přes kabel odpojit, tak jsem jel do sevisu. Tam si stím moc rady nevěděli, že by museli překopat celou elektroniku a nevěděli na jak dlouho by to bylo, to se moc nelíbilo tak jsem to zkusil tady. Můžete teda někoho doporučit z jižní moravy kdo by na to mrknul přes kabel? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by sa to dať aj prekopať, záleží od princípu snímania prúdu - predpokladám, že RJ funguje tak. Pokiaľ sú tam odpory, ich zmenou (zväčšením) by sa mohlo podariť nastaviť požadovaný úbytok napätia pri podstatne menšom prúde svetlom a tým aj nespínanie signalizácie poruchy. Ale takéto prekopanie v servise určite nemysleli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by sa to dať aj prekopať, záleží od princípu snímania prúdu - predpokladám, že RJ funguje tak. Pokiaľ sú tam odpory, ich zmenou (zväčšením) by sa mohlo podariť nastaviť požadovaný úbytok napätia pri podstatne menšom prúde svetlom a tým aj nespínanie signalizácie poruchy. Ale takéto prekopanie v servise určite nemysleli ...

Na to jsem myslel jako první, ale jde o to že pokud tam přidám odpor tak budu mít úbytek proudu a tím by to mohlo i míň svítit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud VAGEM v kodovani panelu pristroju (adresa 17) odecti z prvnich dvou cisel 08 (pr. napr puvodni kodovani je 31141, tak po odecteni bude 23141), nebo odpoj ze ze 32polovove zelene svorkovnice na budikach piny 13 (kontrola poruchy zarovky brzdoveho svetla) a pin 29 (kontrolka poruchy zarovek svetel). A posledni varianta vytahnout tu jednotku ze svorkovnice.

Obavam se ze uprava jednotky nebude vzhledem k jeji konstrukci mozna. Ubytek na vedeni na plosnem spoji. To bude hodne malo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...