Přejít na obsah

Sedačky z Pola??


Hampli

Doporučené příspěvky

Včera jsem dával sedačky z Pola - vše sedí perfektně, až na to, že mi o středový panel lehce, ale opravdu lůehce dřou mechanismusmy na připnutí bezpečnostních pásů (jak u řidaiče, tak i u spolujezdce).

Nevím, jestli se ty sedačky z Pola mezi sebou nějak liší - já jsem sehnal z comfortline (stavitelné, s úložnou schránkou pod sedadly, vzadu s výklonou područkou mezi cestujícími.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Včera jsem dával sedačky z Pola - vše sedí perfektně, až na to, že mi o středový panel lehce, ale opravdu lůehce dřou mechanismusmy na připnutí bezpečnostních pásů (jak u řidaiče, tak i u spolujezdce).

Nevím, jestli se ty sedačky z Pola mezi sebou nějak liší - já jsem sehnal z comfortline (stavitelné, s úložnou schránkou pod sedadly, vzadu s výklonou područkou mezi cestujícími.

Ahoj.Ještě k těm sedákům.Přední jdou namontit jen s golou a zadní? A z kterého r.v. musí být to polo? Našel jsem tyhle-vypadaj super ,ne?

http://www.allegro.pl/item547976903_ahc_fo...hc.html#gallery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj.Ještě k těm sedákům.Přední jdou namontit jen s golou a zadní? A z kterého r.v. musí být to polo? Našel jsem tyhle-vypadaj super ,ne?

http://www.allegro.pl/item547976903_ahc_fo...hc.html#gallery

Up. Aještě mě napadlo,že když jsme všichni členi koncernu, tak sedačky by mohly být i z Ibizy nebo Cordoby,možná i z Leona,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Up. Aještě mě napadlo,že když jsme všichni členi koncernu, tak sedačky by mohly být i z Ibizy nebo Cordoby,možná i z Leona,ne?

Pokud se nemýlím tak z Leona padnou do Octy I a Golfa IV - do fabky už se jim tolik nechcee, to spíš z Octy II ;) Ibiza a Cordoba nevím ale tipl bych že do fáby padnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Už někdo víte, jak je to s těma zadníma sedačkama_ Je třeba něco vrtat?

Ahoj,

já jsem nic nevrtal. Vpředu jsou u každé sedačky 4 šrouby (takže jen gola s hvězdičkou) a zadní jsem jen nastrkal na stávající úchyty. Uchycení je naprosto shodné Fabia/Polo. Měnil jsem ale dělené za dělené - sedlo to lehce a montáž/demontáž hotovo za cca 2 hodiny. Opravdu to je snadné - není se čeho bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já jsem nic nevrtal. Vpředu jsou u každé sedačky 4 šrouby (takže jen gola s hvězdičkou) a zadní jsem jen nastrkal na stávající úchyty. Uchycení je naprosto shodné Fabia/Polo. Měnil jsem ale dělené za dělené - sedlo to lehce a montáž/demontáž hotovo za cca 2 hodiny. Opravdu to je snadné - není se čeho bát.

Ahoj.Děkuji.Já mám sice nedělené a chci dělené, ale to snad problem nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si ich kupte. ved som pisal ze iba s golou tak otazka ci treba vrtacku mi pride divna.

Koupím.Pořád se ale nemůžu rozhodnout v barvě.Líbí se mi světlá, ale bojím se, že kluk by je zničil.Tal uvažuju nad světlými plasty a nějaké tmavé sedačky.A žádný vzor se k tomu moc nehodí. to je dilema :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...