Přejít na obsah

50km/h


vikino1

Doporučené příspěvky

NNNTomas: k semaforu ked je cervena tak bud na 3-ke bez plynu alebo neutral zalezi podla situacie ;)

p.s.: ty budes asi jeden s tych co mavam skusenosti ked jazdil na bicykli v zakrute sa ide 20-25km/h ja na bicykli a tak isto auto. ako sucasne vychadzame zo zakruty na rovinku tak ma maju borci spociatku dost problem predbehnut na aute ( TDI ) lebo si mysli ze ked ide do 25km/h na 3-ke a prida ze to bude tahat ale to pochopi az ked zrychlujem ze mu pomaly utekam alebo zavod vo vreciach, tak az potom ho napadne dat za 2 a predbehnut.

druhy extrem su manici na krizovatkach ked sa treba niekde vopchat na bicykli ma clovek celkom slusny rozjazd a dokaze sa vopchat bez problemov. lenze su manici ktori si tiez myslia ze sa vopchaju stylom da 1 ledva sa pohne a preraduje potom musim brzdit. ;)

p.s.s.: kua chlapi prekrocenim hranice 2000ot. na jednotke sa to auto nerozpadne, mam rad borcov ze preradi pred hranicou 2000 a padne mu to pomaly na volnobezne a samozrejme ze mu to potom taha ako strela.

:feve:

bezne jednotku rozjazd 2-3 ot. a ked je potreba sa niekde vopchat tak bezne 3-4ot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řadím dvojku, když mám rychlost lehce nad 20km/h tj. cca nějakých 2100 na jedničce. A tu dvojku pak už nechám déle do cca 5500 a pak už dám jen pětku na udržovačku.

Na dálnici najíždím většinou se zařazenou 3 a tu točím až do 5000, ale většinou jak se mi chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

A co tak jazdit v pracovnych otackach tj. 2000-3000? ked mam tachometrovych 50 tak tam mam trojku, ked 60(co moze byt tak 55 km/h realnych) tak stvorku... kto tam ma 5. kvalt pri 50ke mal by sa trochu zamysliet... Ked si myslite, ze na 5. kvalte pri 50 budete mat nizsiu spotrebu ako na 3., tak sa mylite ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

otazocka: da sa jazdit v obci 50 kou? ak by ten dotycny co to vymyslal nemal imunitu alebo poriadny balik penazi urcite by nepresadzoval podobnu sprostost..

adam, ta karta ti je momentalne tak na 2 veci, radsej si si mohol kupit pivko v hypermarkete... schvalene to nie je a ked aj bude, budu tam normalizovane obrazky na ktorych sa este "pani" musia dohodnut.. :)

Editováno: , autor: cretino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehnevaj sa, ale to je co za blbost? ty si nechas dat pokutu za nieco, za co nemusis??? ved mas predsa pravo vidiet zakon, podla ktoreho tu pokutu dostavas a mas pravo dostat od policajta vysvetlenie a dokonca mozes pozadovat aj to, aby ti to presne vo vyhlaske ukazal.. Ved potom podla tvojej teorie by mohol pokutovat aj jazdu v obci rychlostou 45km/h??? Na to mame predsa zakony, aby sme sa nimi riadili a nie si vymyslali kadejake blbosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...