Přejít na obsah

Minisraz Havířov a okolí.


Doporučené příspěvky

nejradsi bych hodil uz narazaky do lakovny, at mam klid a do jara mi lak krasne vytuhne, ale s timhle pocasim snad ani jaro nebude :smich:

Nene vpohode, jak budes mit cestu tak dej vedet ;) Jo a pls, muzes mi od cosbyho vzit i cidlo teploty do narazniku Fabie I? Pak ti to proplatim, neboj ;) Jinak sorry za spam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se divam ze se vas tam ale seslo :palec2: skoda ze mi to nevyslo :( snad priste... co druhe auto s logem TDIfun jen tak dal ;)

TDIfun:Zdenku paradni puklice a divam se ze i RS kridlo :) byl tam i Indi??A jo uz ho vidim na jedne z fotky

Editováno: , autor: Killer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde se panáček zasekl? Nešlo dojed ,ještě bylo v žíle? lol A tím focením jsme spoléhali na tebe tak příště,čus.

Nojoo :D bylo hoodně moc v žíle ,ještě večer mi bylo šoufl ... ,Mohl jsem vyslat alespon fot'ák :p ... jasny,že na příště nacvakam dvojnasob snimku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...