Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Je úplně jedno,co po nich hážou! Důležité je,že se konečně našli lidé,kteří se rozhodli pro razantní způsob,kterým chtějí dát najevo,že čssd už mají plné zuby! (a proto jim fandím) Mimochodem,oni s námi taky razantně "cvičí",tak proč jim neoplatit stejnou mincí?

Výborně, takže tu teď budem pěstovat kulturu, že když s někým nesouhlasíme, místo běžných nesouhlasných prostředků po něm něco hodíme??? Volby ti jako nepřijdou coby dostatečná příležitost k projevení nesouhlasu v parlamentní demokracii? Proč vlastně máme vůbec nějaké volby? Si rozbijem huby někde na poli a ti, kteří z tama odejdou po svých, ti budou vládnout. Takhle se chovají například mroži.

50000 lidí našlo jako svůj jediný demokratický nástroj HOD VEJCEM. Žádný konstruktivní nápad, nic, žádná kandidátka (která by něco změnila, narozdíl od peskování penzistů na setkání), nic. Není to překvapující, motor celé ´akce´ je totiž v tom být PROTI. Ne něco tvořit, vymýšlet, konstruovat, přicházet s návrhy. To je nějaký postoj teď? Na všechno u voleb dlabat a když nás někdo hodně štve, tak se sebrat a jít si to s ním vyřídit růčo? Trochu pravěk, ne?

Ale není to překvapující, poslední kampaně nás politické strany nutí se neustále proti něčemu mobilizovat, stavět hráze, vracet rány pravým hákem a podobně.

Zajímavý názor pronesla taktéž kterási socioložka. Řekla, že mládež se takto staví proti něčemu, s čím nesouhlasí a že vajíčka jsou ok. V jedné diskuzi někdo řekl, že tyranům patří smrt a v tom měřítku si Paroubek vejce zaslouží. Vynechám fakt, že útoky byly mířeny nejen proti Paroubkovi, ale i proti jiným představitelům a pražská šaškárna se obrátila pomalu v pouliční rvačku (tomu se teď říká ´poukázat na nesouhlas´). Je dobré slyšet, že nesouhlasný postoj druhé osoby můžu vnímat jako agregaci tyranie. To je skvělý precedens. Budu si jej pamatovat, jednou mi to může zachránit zbytečné dialogy, které vyřeší třeba hozené lejno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj,taky bych nechtěl,aby to u nás dopadlo tak,abychom po sobě házeli bůhvíčím. Pouze oceňuji to odhodlání těch lidí,kteří si řekli už dost. Když to nejde po dobrém... Vím dobře,stejně jako oni,že tím ničeho nedosáhnou - naopak jim to spíše uškodí,ale alespoň se jim podařilo (na rozdíl od jiných),přimět politiky trošičku více uvažovat o faktu,že nejsme jen tak lehce manipulovatelné tupé stádo.

Celkem se těm lidem ani nedivím,když vidí kolem sebe,že klasické demokratické způsoby u nás moc nefungují a když,tak pomalu a ještě k tomu s nejistým výsledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Tupé stádo je podle mě spíš to, které vezme stovky vajec (pokud to tak bylo) a začne je házet. Když to udělá jeden, má to podle mě nějakej symbolickej význam. Ale když to dělaj všichni, je to jen hulvátství. Pokud je tu dost lidí na tyhle kraviny, bude tu dost lidí na to, aby mohli něco změnit.

Docela mě pobavilo, že na Andělu Zaorálek nebo kdo to byl (dneska ráno jsem o tom četl na idnes) vyzval vrhající aby přišli na pódium a svoje názory přednesli. Myslím, že není tak těžký uhodnout kolik lidí na to podium vylezlo a něco duchaplnýho řeklo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odhodlání? Je to opravdu hrdinský čin hodit z davu vajíčko.

Napadnout důchodkyni za to že má oranžovou růži. Hodin na důchodce hovno za to že se bavil s členem čssd. Hodit důchodci z půl metru vajíčko do ksichtu za to že nese leták čssd. Hrdinský čin.

Já mám jen podezření, že to nebylo spontální jednání. Všimněte si, plagátů ODS s Paroubem pozadí za ním je vajíčková omeleta. Ti lidé se domluvili na facebooku a letos tam ODS zaměřila svou kampaň a má tam svoje profily. Ale to by bylo fakt už moc tak doufám že se mýlím.

Pokud mám dost paroubka udělám si vlastní demonstraci. Ale rozhodně nenapadám jeho příznivce a jeho jako takového. A už rohodně nechodím na jeho vystoupení.

Je to vrchol tuposti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj,taky bych nechtěl,aby to u nás dopadlo tak,abychom po sobě házeli bůhvíčím. Pouze oceňuji to odhodlání těch lidí,kteří si řekli už dost. Když to nejde po dobrém...

Takze podle tebe , kdyz podle poslednich voleb do kraju mela vetsinu CSSD , jsou vsichni kdo je volili tupe stado a kdyz nejde zvitezit po dobrem, demokraticky a dobrymi vysledky sve prace, zacnem jen tak pro zacatek po nich hazet vejce ? Co prijde posleze ? Kameny ? Pusky ? Lagry ?

To jsem opravdu jediny , ktery ve vlade ODS vidi spatneho hospodare , ktery prodava studnu u sveho domu ?

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel, ano, jen tupé stádečko, které se nechá populisticky obalamutit.

Ad vajíčka, kamení by bylo lepší :) Proti pokusu o totalitní diktatůru schvaluji cokoliv. :palec2:

Jinak se mi tudle objevily ve schránce jakési noviny jakési nové strany, která mně celkem osovila, měla hodně z Kalouska a ODS a některé věci měla lepší, jen nevím jak se jmenovala a žena ty noviny už vyhodila... Každopádně alespň podle progranu zajímavá pravicová strana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze podle tebe , kdyz podle poslednich voleb do kraju mela vetsinu CSSD , jsou vsichni kdo je volili tupe stado a kdyz nejde zvitezit po dobrem, demokraticky a dobrymi vysledky sve prace, zacnem jen tak pro zacatek po nich hazet vejce ? Co prijde posleze ? Kameny ? Pusky ? Lagry ?

To jsem opravdu jediny , ktery ve vlade ODS vidi spatneho hospodare , ktery prodava studnu u sveho domu ?

Pokud to teda chceš brát takhle (sice nevím,jak si na to přišel) tak to ne!

Je mi úplně jedno a naprosto nerozlišuji v naší politice modré od zelených,oranžových,červených...

Pro mně jsou s-ině jak s-ině.

Chceš-li to ale skutečně dramatizovat a vyhrocovat,tak si posluž.

K té "vajíčkové" souvislosti,jak vlastně zní to naše jedno přísloví: Škoda každé rány,která ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedramatizuji, ani se nechci hadat, jako vtip od par pubertaku to bylo dobry ;) jenze melo to zavcasu prestat. Timto cinem jen ukazali ze jim opravdu CSSD silne slape na kuri oko a nestiti se udelat cokoliv. Ze je to vetsi banda zhovadilcu nez byli komanci, neni po nasem, vymuzem si to silou.

TomasB takze vsechno je fajn ? Co kdyz ted pujde par volicu na setkani ODS a zacnou hazet sutry ? Pak zas naopak neco jineho a tak porad dokola ? Takhle z blbosti zacinaji nejak revoluce a obcanske valky. V normalni demokraticke spolecnosti, ten kdo chce pro svou stranu neco udelat, snazi se argumenty a praci, presvedcit vic a vic volicu. V tehle spolecnosti uz se opravdu nedivim nicemu. Kdy bude ODS navrhovat zakon pravo silnejsiho a lepe ozbrojeneho ?

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez do riti :wacko: parta lidi, kterym leze prasopes krkem se po facebooku nebo po cemkoliv jinem domluvila, ze na setkani hodi vejce... Jenze paroubek ze sebe udela mucednika a ty mu to zeres... njn. Jinak jsem si myslel, ze doc. Havel je rozumejsi. Ale co predvadel v partii v nedeli na prime :) Pry temer doslo k lyncovani u Andela :)

Ono jde o to, ze paroubek si nevidi absolutne na spicku nosu... :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel, ano, jen tupé stádečko, které se nechá populisticky obalamutit.

já vidím tebe v čele tupého stáda, který si přečetl na plagátech, že za vlády ODS bude mít více peněz. lol

Kritizovat čssd a hrdě volit ods mi přijde vtipné :smich: a hloupé nebo slepé?.

rtg61: Takže je vlastně všechno v pořádku v té naší zemi

Jinak volte Sládka je sním prdel :)

Ty voe jak tam může někdo jít to nepochopím: http://www.novinky.cz/domaci/170220-na-mit...rany-pesti.html

To zavání důševní chorobou. Sakra to jsme dopadli. Budeme se místo argumetů mlátit a házet po sobě vajíčka. Co se to z naším národem děje. Kurva

Tohle už překročilo veškeré hranice.

Jinak pokud někoho nemám rád nechodím na jeho projevy. Pokud chci vyjádřit protest udělám demostraci a nechodím provokovat na jeho mítinky. A když už tak protestuji tiše a slušne.

Z tohohle je mi zle.

Proč proboha někoho nenávidět že volí jinou stranu? Ještě se tam porubou. Neuvěřitelný kol9

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi taky sere. Sere mě Topolánek, sere mě Rát, sere mě Langr. :aggressive:

Ale fyzicky napadat jeho a nebo jeho příznivce je nepřípustné.

Nevím jestli pudu k těmhle volbám je mi z toho zle. Ale svůj hlas hodím nějaké malé straně, která si to možná i zaslouží.

Abych se za sebe nemusel stydět. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe jak tam může někdo jít to nepochopím: http://www.novinky.cz/domaci/170220-na-mit...rany-pesti.html

To zavání důševní chorobou. Sakra to jsme dopadli. Budeme se místo argumetů mlátit a házet po sobě vajíčka. Co se to z naším národem děje. Kurva

Tohle už překročilo veškeré hranice.

Řekl bych,že teď už se tam ti lidé chodí jen vyřádit a pobavit,nic jiného.

Tohle už přesáhlo všechny meze.

Teď už by mne ale doopravdy zajímalo,co jsou ti lidi zač a o co jim jde,je-li v tom ještě něco jiného než jen nenávist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nemyslis ze tak jak se chova on, jak papalas z UVKSC muze dost lidi srat?

Jistěže se tak chová - rozumný člověk to bude brát jako důkaz nekompetence jedince v čele strany a při volbách jistě svůj postoj dá najevo. Jistěže se chová jako klasicky nedotknutelný papaláš z dob minulých, jenže mně zase přijdou provokace na mítincích opozice jako vystřižené z počátků NSDAP. Teď tady můžeme tak nějak různě napadat své argumenty a postoje, to ovšem můžeme rovnou porovnávat délky penisů, nebo dělat něco obdobně předškolního. Nebo se taky můžeme chovat projednou jako rozumní lidé, když už tu máme demokracii, a můžeme svůj postoj vyjádřit tím, co je jaksi předností té naší svobody.

A mimochodem, já se opět ptám - kde jsou tito ochránci demokracie a odpůrci totalitarismu, když protestuje DS???

a mimochodem dnes i ihned.cz:

Trojice se na pondělním volebním mítinku ČSSD na brněnském náměstí Svobody pokusila o vajíčkový atak, ale neuspěla. Nikdo z představitelů sociální demokracie neodešel z brněnského mítinku se žloutkem na klopě. Z výsledků vyšetřování vyplývá, že osmnáctiletý mladík hodil dvě vejce. Netrefil se patrně kvůli tomu, že měl v době činu v krvi přes 1,7 promile alkoholu.

no, to snad ani nepotřebuje komentář...

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedramatizuji, ani se nechci hadat, jako vtip od par pubertaku to bylo dobry ;) jenze melo to zavcasu prestat. Timto cinem jen ukazali ze jim opravdu CSSD silne slape na kuri oko a nestiti se udelat cokoliv. Ze je to vetsi banda zhovadilcu nez byli komanci, neni po nasem, vymuzem si to silou.

Jaký kuří oko :doh? To by snad ty vejce musel házet sám Topol, tady jde jen o to, že Paroubek potřebuje přes pusu aby se probral...(stejně jako další)

bez do riti :wacko: parta lidi, kterym leze prasopes krkem se po facebooku nebo po cemkoliv jinem domluvila, ze na setkani hodi vejce... Jenze paroubek ze sebe udela mucednika a ty mu to zeres... njn. Jinak jsem si myslel, ze doc. Havel je rozumejsi. Ale co predvadel v partii v nedeli na prime :) Pry temer doslo k lyncovani u Andela :)

Ono jde o to, ze paroubek si nevidi absolutne na spicku nosu... :ble

Naprostý souhlas :palec:

Mi taky sere. Sere mě Topolánek, sere mě Rát, sere mě Langr. :aggressive:

Ale fyzicky napadat jeho a nebo jeho příznivce je nepřípustné.

Nevím jestli pudu k těmhle volbám je mi z toho zle. Ale svůj hlas hodím nějaké malé straně, která si to možná i zaslouží.

Abych se za sebe nemusel stydět. :feve:

Naprostý souhlas :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad nemyslite ani vazne, kecy typu potrebuje pres hubu atd.. ? Nevoni vam nejaka strana ? Tak ji proboha nevolte, je to vase plne pravo , nevoni vam ze tu byla tahle strana zvolena ? Tak priste neco udelejte s tou svoji aby ji volilo vice lidi nez lidi kteri na ni nadavaji. vic se o tomhle nehodlam bavit a kazdy kdo tohle byt schvaluje nema v demokraticke spolecnosti co pohledavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedramatizuji, ani se nechci hadat, jako vtip od par pubertaku to bylo dobry ;) jenze melo to zavcasu prestat. Timto cinem jen ukazali ze jim opravdu CSSD silne slape na kuri oko a nestiti se udelat cokoliv. Ze je to vetsi banda zhovadilcu nez byli komanci, neni po nasem, vymuzem si to silou.

TomasB takze vsechno je fajn ? Co kdyz ted pujde par volicu na setkani ODS a zacnou hazet sutry ? Pak zas naopak neco jineho a tak porad dokola ? Takhle z blbosti zacinaji nejak revoluce a obcanske valky. V normalni demokraticke spolecnosti, ten kdo chce pro svou stranu neco udelat, snazi se argumenty a praci, presvedcit vic a vic volicu. V tehle spolecnosti uz se opravdu nedivim nicemu. Kdy bude ODS navrhovat zakon pravo silnejsiho a lepe ozbrojeneho ?

nějak jsem si nevšimnul, že by Paroprase o něčem diskutovalo. Prostě nadiktuje a hotovo, to jsi si toho nevšimnul? Místo vejce by potřeboval dostat do hlavy kamenem, nejlépe alespoň stokilovým, aby byl konečně klid. Ideálně, kdyby vedle něj při tom stál i Kurvadrath.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to zas já bych klidně uvítal a podpořil prostě na ně naběhnout, utopit ve Vltavě nebo defenestrovat a byl by chvíli klid. A další už by si dali větší pozor, jestli budou lidi srát. Ono myslím byla taky škoda, že tady v tom 89 krev netekla.

Ono jak to sleduju, tak bych se ani nedivil, že se něco takového přihodí, 20 let zase uběhlo, tak máme zasu to periodu. Lidi zas zapoměli a diktátoři to zkouší.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...