Přejít na obsah

Přizpůsobení dálkových ovladačů


vojtechojan

Doporučené příspěvky

Já chci vystřelovací klíč. Když mě někdo řekne že moje komfortka 1K0 959 433 AH umí dálku a jde to nakódovat popsaným způsobem bez Vagu koupím si klíč. Nechci někde v servise opruzovat s koupeným klíčem a typem jednotky. Bohužel jsem auto nekupoval nový takže mám co mám. Ale tohle je jediná věc, kterou tam chci dodělat. Jen mě mrzí přístup některých lidí, kteří mají ty zkušenosti a neporadí. Já dělám zabezpečovačky a v podsatě všechny slaboproudý systémy. Lidi za mnou chodí se spoustou dotazů i s koupenýma věcma. Nikoho jsem nikdy neodmítl snažím se každému poradit, protože je chápu. Takže "frajery" ze škodovky moc nechápu. Ale to je jedno. Když někdo poradí budu rád. Konkrétně ty Cosby podle tvých příspěvků vypadáš jako člověk, který ví o čem mluví.

a na co chceš vedět jak se to dělá když nemáš ovladač???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chci vystřelovací klíč. Když mě někdo řekne že moje komfortka 1K0 959 433 AH umí dálku a jde to nakódovat popsaným způsobem bez Vagu koupím si klíč. Nechci někde v servise opruzovat s koupeným klíčem a typem jednotky. Bohužel jsem auto nekupoval nový takže mám co mám. Ale tohle je jediná věc, kterou tam chci dodělat. Jen mě mrzí přístup některých lidí, kteří mají ty zkušenosti a neporadí. Já dělám zabezpečovačky a v podsatě všechny slaboproudý systémy. Lidi za mnou chodí se spoustou dotazů i s koupenýma věcma. Nikoho jsem nikdy neodmítl snažím se každému poradit, protože je chápu. Takže "frajery" ze škodovky moc nechápu. Ale to je jedno. Když někdo poradí budu rád. Konkrétně ty Cosby podle tvých příspěvků vypadáš jako člověk, který ví o čem mluví.

Tu je NAVOD na vystrelovak: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=42513&hl= :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby díky. Konečně mám pocit, že tohle forum je proto, aby pomáhalo. A mám o starost míň

Bohužel já se o přizpůsobení DO bez VAGU nezajímal,na co taky,když mám doma SuperVag,805 atd,že??jinak 433AH neznám,nepřišel jsem s tím do styku,nicméně jsem si dal tu práci a podle Etky DO nepodporuje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak vyzkoušeno kódování bez Vagu. Postup : klíč v zapalování, zamknout, zmáčnout odemknout na ovladači za 6 vteřin znovu- hotovo. NEFUNGUJE. Druhý způsob. Klíč v zapalování v poloze zapnuto druhým klíčem s ovládáním držet zamknout a otočit klíčem (zamknout) potom odemknout se stiskem tlačítka odemykání. Rovněž NEFUNGUJE. Tak myslím,že OII bez VAGu nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...