Přejít na obsah

vymena ovladace svetel predface na facelift


RadekRS

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim zdejší odborniky přes elektro,potřeboval bych poradit jak mam upravit (přepinovat) konektor na spinači světel a jak zapojit ten třípinový konektor ( nevíte někdo etka číslo tohoto konektoru ) na nastavení osvetlení přístrojovky

teď mám v autě toto post-15029-1245268720_thumb.jpg

a chtěl bych tam mít toto post-15029-1245268729_thumb.jpg proto že jsem dával xenony s dynamickou regulací tak aby to vypadalo jak má.

Diky M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpověd ještě jeden takovej detail pokud jsem to správně pochopil

tak ta svorka 58 (je třeba na spínači světel na pozici 16) bude i nadále napojená do té 17 ti pinové svorkovnice a vyvedu si s ní další drát a ten napojim na ovladač osvětl. na poz. 2 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to dneska skoušel a nejak to nefunguje zapojil jsem to to jak jsi mi poradil a osvětlení přístrojovky mi svitilo aniž bych měl zaple obrysovky nebo cokoliv jiného prostě to svitilo stale intenzita osvětleni šla regulovat, našly zapnout potkavaci světla v teto poloze se pouze rozsvitily parkovačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
Dobrý deň.

Potreboval by som poradiť so spínačom svetiel Octavie, r.v. 98. Prednedávnom som čistil kontakty vo vnútri tohto spínača a podarilo sa mi v ňom ohnúť pár kontaktov. Preto sa chcem poradiť či niekto z Vás nemá možnosť poradiť ktoré kontakty majú byť vo vypnutom stave spínača zopnuté resp. vypnuté. Niektoré sa mi podarilo trafiť do srávnej polohy, ale niektoré nie. Pretože teraz napríklad, keď zapnem ,,stretávačky", zapnú sa mi súčasne aj zadné hmlovky. 
P.S. Jedná sa o spínač v prílohe.

Za prípadnú odozvu vopred ďakujem.

 

post-86998-0-36857200-1391683898_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte potrebujem pomoct a neviem to nikde najst kde najdem potrebny kabel mam ovladac na svetla predfacelit a chcem prehodit na facelift ,klapanie svetiel mam prepinovane a funguje ale regulaciu podsvietenia neviem kde najst potrebny kabel. Pin 17 ovlada zapinanie podsvietenia ale niekde som cital ze potrebujem natiahnut este jeden kabel. Budem vdacny za kazdu pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to skusal. Vypinac 17 na potenciometer 5

A vypinac 16 na potenciometer. Vsetko som iba prepajaval nevyberal som ziadny pin. Budiky vsetko sa zapli ale regulacia jasu nereguluje co robim zle?

Oprava uz mi to funguje bola to moja chyba. Zapojenie takto je ok. Aj ked pin 17 som nemusel ani zapajat. Potrebne bolo iba 16 pin

Editováno: , autor: jaro434
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...