Přejít na obsah

vymena ovladace svetel predface na facelift


RadekRS

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte někdo co je potřeba konkrétně předělat při výměně spínače světel z faceliftu ??

U ovl. naklápění světel je navíc PIN5. Spínač světel má shodnou svorkovnici, ale nejde podsvícení.....

Editováno: , autor: RadekRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo přesně tak díky za schema..

přepinoval jsem konektor naklápění světel na

faceliftovej, kterej má už potenciometr zvzlášť( ne v ovladači světel), tím mi zbyl jeden kabel (gr/bl) pozice PIN5 v konektoru naklápění/regulace osv., ale nefunguje veškeré podsvicení........ (prý se má propojit S PIN17, ale to nefunguje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj, mám problém, mam OI, r.v.97, potřeboval bych vyměnit původní spínač světel za nový, ale faceliftový... Nastal problém, když ho zapojím - svítí jenom mlhovky a parkovačky. Budíky a potkávačky ne.. Ví někdo jak na to?Navíc jsem si uvědomil, že tam není regulace jasu budíků, do se to řešit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém, mam OI, r.v.97, potřeboval bych vyměnit původní spínač světel za nový, ale faceliftový... Nastal problém, když ho zapojím - svítí jenom mlhovky a parkovačky. Budíky a potkávačky ne.. Ví někdo jak na to?Navíc jsem si uvědomil, že tam není regulace jasu budíků, do se to řešit? Díky

Preco menis spinac ? az ti nefunguje da sa pouzit dalsie kontakty na nom,mne neslo osvetlenie pristrojovky a tak som ho prepojil na daslie kontakty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měnil jsem s předface na face a to komplet i s regulací podsvitu a nastavovačem sklonu světel

samotnej vypínač světel je P&P tzn. stejne zapojenej

jen je pak potřeba od regulátoru podsvitu natáhnout novej kablík na podsvícení a samozřejmě osadit piny do správný pozice konektoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco menis spinac ? az ti nefunguje da sa pouzit dalsie kontakty na nom,mne neslo osvetlenie pristrojovky a tak som ho prepojil na daslie kontakty

měním ho protože když otočím spínačem na potkávací světla, svítí mi zároveň přední a zadní mlhovky... je tam někde něco špatně, pokud spínač držim, tak nesvítí, ale to moc dobře za jízdy nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pamatuješ si jak mají být zapojené ty piny? mě totiž nesvítí palubka a potkávačky...

přepinovával jsem pouze svorkovnici na regulátoru a nastavovači a to tak že jsem prostě vytáhnul pin z původní pozice a osadil do stejně označený na nový svorkovnici no a ten co zbyl na novým nezapojenej (58)ten jsem napojil na vypínači taky na 58

Editováno: , autor: Raceman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

omlouvám se za dotaz trochu mimo mísu, ale nechci zakládat nové forum. Jak je to s pípákem na rozsvícení světel po otevření dveří při vypnutém motoru? Dávalo se to dodatečně nebo je to v základu? Na O1 2003 TDi mi to nepípá. tak jestli je tam nějaká pojistka nebo něco? Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...