Přejít na obsah

Aký BLUE RAY player?


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

Nedoporucuju ti vubec zadny bluray prehravac. Mel jsem Panasonic DMP-BD30 a zase jsem ho hodne rychle vratil. Muj pozadavek byl aby takovy prehravac prehral krome Bluray a samozrejme take DVD disku i DivX abych mel jeden prehravac na vsechno. Panasonic ale zadne DivX neprehral i presto, ze to ma ve specifikacich. Jediny dalsi rozumny prehravac je Playstation, ktery umi i DivX, ale zase neumi titulky, coz je dost zasadni. Postavil jsem si HTPC a ten mi prehraje uplne vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Dneska uz bohuzel nejsou tak univerzalni prehravace, ze do nich strcis placku a ono to prehraje i tacek od piva, ale budes akorat hledat kompromisy v tom, ktery disk tam mas vrazit aby ti ho to prehralo. Pro nekoho malichernost, ale pro me je DivX, resp. XviD, dost dulezity. Univerzalni sitove prehravace jsou moc fajn vec, jejich jedinou chybou je ale kompatibilita s jen urcitymi typy prehravanych souboru. Napriklad MKV v profilu L@5.1 to proste nerpehraje. A jsme zase u toho - kompromisy.

Jedine, co je bez kompromisu, je HTPC - co neumi, to ho naucis a v pripade, ze budes chtit vyssi vykon, jen v budoucnu vymenis procesor za par korun a jede se dal. Nehlede na to, ze kvalitni HTPC postavis za cenu obycejneho bluray prehravace.

S vyberem komponent muzu pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze spoustu, zvlaste starych filmu a serialu, sezenes jen v DivX. Navic je hodne rozsirena komunita fanousku techto filmu, takze v DivX sezenes treba filmy s ceskym dabingem, protoze si nekdo dal tu praci v zahranici stahnul DVD rip a doplnil k tomu cesky dabing stazeny treba z VHS. Zkratka DivX ma stale velkou spoustu vyhod. Hlavne tedy v tech serialech, ktere u nas na DVD vychazeji jen opravdu hodne poskrovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AVrec je co? Myslis zesilovac? To nutne rozhodne neni, ale samozrejme je to vyhoda. Zvuk jde po HDMI kabelu, takze staci repro v TV, ale kdo chce vic, je zesilovac samozrejme jasna volba.

Jo jasně myslím AV reciever,pokud jej nemá tak si myslím ztrácí smysl pořizovat 'BD...mít jen kvalitní obraz ale zvuk né??To je jen poloviční řešení a tímto se člověk připraví o půlku new zážitků .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši, pre prehravanie Divx ci Xvid mam obycajny DVD prehravac co som kupil spolu s receiverom (vid dole prvy odkaz). Uz dlhsiu dobu stahujem filmy uz IBA s kvalitnym zvukom a je mi jedno ci ten film ma 3 a viac GB. Proste ta sustava co mam doma je fakt super a som velmi spokojny ze som ju kupil. Takze stahovanie filmou s kvalitou cam a pod. uz nepripada do uvahy. V najblizsej dobe idem kupit LCD TV SAMSUNG LE46A756, takze chcem na nom pozerat iba kvalitne filme a plus blue ray. V buducnosti planujem postavit aj HTPC ale este nemam jasno co presne (termin cca 6/2009). Takze blue ray hlavne kvolu super obrazu a zvuku. Kuknite na sustavu. :palec2: Zatial som nasiel taky kompromis PANASONIC DMP BD 35 (251€)

http://www.harmanshop.sk/set-cinema-pack-avr350-dvd29-bk

http://www.harmanshop.sk/harman-kardon-hkts11-black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...