Přejít na obsah

Astra G proti SkodaHome


Radim Kolek

Doporučené příspěvky

Parmeni, mam tu jeden navrh, v pondeli vecer je pritelkyne out of home :) (potvrdim jeste casove rozmezi, ale myslim ze 19-22h by to bylo ok) a proto se vyjadrete na tento den 27.4.2009 od 19-22h ? Zkusim jeste zajistit SkodaHome server a snad se mi to podari. Kazdopadne ale az po odezve ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parmeni, mam tu jeden navrh, v pondeli vecer je pritelkyne out of home :) (potvrdim jeste casove rozmezi, ale myslim ze 19-22h by to bylo ok) a proto se vyjadrete na tento den 27.4.2009 od 19-22h ? Zkusim jeste zajistit SkodaHome server a snad se mi to podari. Kazdopadne ale az po odezve ...
klidně dám, ale základ je ten server, protože ten Astráckej laguje :( Editováno: , autor: -Martin-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parmeni, mam tu jeden navrh, v pondeli vecer je pritelkyne out of home :) (potvrdim jeste casove rozmezi, ale myslim ze 19-22h by to bylo ok) a proto se vyjadrete na tento den 27.4.2009 od 19-22h ? Zkusim jeste zajistit SkodaHome server a snad se mi to podari. Kazdopadne ale az po odezve ...

Ty seš papučák, že nemůžeš hrát, když je doma? :smich:

Já bych asi mohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhy navrh : Sami navrhnete termin a dejte mu tak tyden dopredu na pripravu.

V pondeli nakonec nemuzu, takze dle vasich podnetu se domluvme na jinem. Pozadam i Opelaky. A pak se porovnaji vysledky.

BTW : Opelaci zacli s velmi zajimavou myslenkou a to je nakup Steam accountu za cca 300kc, vyresi to hlavni problem se serverem a pak i s kvalitou jeho samotneho, takze popremyslejte, jestli chcete zainvestovat onu castku pro kvalitnejsi herni pocit :)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...