Přejít na obsah

chybné problikávání ukazatelů na palubovce-pípání


senkyrikmartin

Doporučené příspěvky

Stává se mi, že mi zničeho nic probliknou směrovky přívěsného vozíku (tažné nemám) a k tomu kontrolka dobíjení, při tom to začne pípat. Ve škodovce neví co s tím, panel přístrojů jsem měnil. Žeprý jedině vyměnit všechny kabely od přístrojovky, do toho se pouštět nechci.Auto nevykazuje žádné chyby a jezdí bez závad. To pípání je ale hrůza.

Nemáte někdo s tímhle zkušenost? Díky za radu

Editováno: , autor: senkyrikmartin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje kontrolka smeroviek privesneho voziku?

to pocujem prvykrat

ano je to taka jednicka medzi dvoma sipaki a ak to ma auto zapojene blika to vtedy ked bliklaju aj smerovky na privesnom voziku...ja by osm inak strasne rad vedel ako to zapojit, lebo vozik mam, no nikto mi nepovedal ked mam co napojit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak na fabii, ale na Felicii byla.

Kabelovy svazek je ok?

Diagnostika nic neukazuje, když to proměřovali, tak taky na nic nepřišli. Někdy to udělá během 5 km 20x, někdy jezdím několik dní 10-20km a nic. Nemůžu sehnat nikoho, kdo se s tímhle setkal. Ve škodovce mi jen řekli, vyměnit všechny kabely od palubovky, žeprý 40tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

ano je to taka jednicka medzi dvoma sipaki a ak to ma auto zapojene blika to vtedy ked bliklaju aj smerovky na privesnom voziku...ja by osm inak strasne rad vedel ako to zapojit, lebo vozik mam, no nikto mi nepovedal ked mam co napojit...

Je na to třeba jednotka, aspoň to mi řekli když mi montovali tažné a já to chtěl, takže jsem se na to nakonec vyprdnul.

Ale v ETCE vidím jen kabeláž za 5tKč, takže spíš se vysrali na pracnou kabeláž až do předu k jednotkám.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na to třeba jednotka, aspoň to mi řekli když mi montovali tažné a já to chtěl, takže jsem se na to nakonec vyprdnul.

Ale v ETCE vidím jen kabeláž za 5tKč, takže spíš se vysrali na pracnou kabeláž až do předu k jednotkám.

prdlajs.. stačí nakódovat v BSG tažné... ono si to samo pozná podle odběru proudu jestli je, nebo není připojený vozík.. (aspoň v F1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...