Přejít na obsah

GSM III / Bluetooth


Doporučené příspěvky

Soudě dle Tvých reakcí máš zřejmě originál ROM, zjisti si tedy verzi, pokud máš jinou než XXA, mělo by Ti to fungovat. Předpokládám, že telefon si již zkoušel opětovně restartovat.

 

Jinak ohledně rootu : http://lmgtfy.com/?q=co+je+to+root

 

Jinak hledej dál i zde na fóru : http://forum.skodahome.cz/topic/121740-jak-zprovoznit-hf-pres-bt-samsung-galaxy-iii/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplnění

Zkusil jsem ještě jednou vymazat v ŘJ auta BT připojení a znovu spárovat.

Dal jsem vyhledat, na maxíku jsem dostal instrukci zadat 4444 5555 6666 7777, zadal jsem v telefonu a poté na maxíku zadal požadovaní PIN kód SIMky, uložil a vše vypadá OK.....

Bohužel telefon se nepřipojuje automaticky, musím zapnout zapalování, pak dát na maxíku zrušit připojení, poté vypnout

BT na tlf a pak zapnout BT a potvrdit na maxíku SPOJIT. Teprve potom se vše spojí.

Nainstaloval jsem Bluetooth Phonebook V1.1.5 a taky nepomohlo..

tak už nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar pánové, mám takový poznatek nebo spíše malý problém. Telefon se normálně spáruje s mým S Note II, vše funguje jak má, ale když volám tak se všem zobrazuje "soukromé číslo" (neví kdo volá). Když pošlu třeba SMS přes rádio Bolero, tak SMS je normálně označení od koho je. Když mobil používám bez HF, tak je vše v pořádku - zobrazuje se kdo volá.

 

Nevíte kde by mohl být problém? Bude to asi nějaká prkotina

 

mám OII FL L&K 2012, mobil Sam NOTE II, Android 4.3, rSAP

 

Díky za tipy

Editováno: , autor: czmika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to našel v nastavení HF  :kol-24: a je to vyřešeno.

 

Ale jedna věc je OK a další je tady.

Nevíte jestli je to OK, že mi např. nepřijaté/přijaté hovory  zůstávají pouze v HF v autě? Tz. když jsem mimo vozidlo, tak nemám tu historii v telefonu.

To samé je to u SMS zpráv - je tam možnost uložit na SIM do telefonu, ale i když to udělám, tak SMS zpráva zůstává pouze v autě.

 

Tak teď nevím, jestli to je dobře.

V manuálu jsem se nic dopodrobna nedočetl.

 

Díky za rady a vaše příspěvky.

Editováno: , autor: czmika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Nevíte jestli je to OK, že mi např. nepřijaté/přijaté hovory zůstávají pouze v HF v autě? Tz. když jsem mimo vozidlo, tak nemám tu historii v telefonu.

To samé je to u SMS zpráv - je tam možnost uložit na SIM do telefonu, ale i když to udělám, tak SMS zpráva zůstává pouze v autě..

Je to tak, synchronizace hovoru se provádí z mobilu do autotelefonu, ne naopak. Zkopirovane SMSky se ti uloží na SIM kartu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

mám další zajímavý poznatek........z ničeho nic mi přestala fungovat HF přes maxidot. To znamená když použiji na volantu tlačítko telefon, tak se nic neděje. V nastavení maxidotu už nemám možnost nastavit telefon a další funkce k tomu. Nicméně volat přes rádio jde a funguje jak má.

Nevíte čím by to mohlo být? Trochu mě to dnes zaskočilo a nevím co by mohlo být špatně.

 

Stalo se to někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec pomohlo reset celého auta (vypojit baterku). Nyní už to opět jede.

 

Ale mám další poznatek a to, že se mi neuloží tel. čísla v předvolbě rádia. Ono se to nějakou dobu tváří, že je to uloženo, ale dnes třeba asi po 3-tím startu všechny předvolby smazány :-(

 

netušíte čím by to mohlo být? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...