Přejít na obsah

GSM III / Bluetooth


Doporučené příspěvky

výpis jednotek z gateway...pal.pc je palubní počítač.. předpokládám že můžeš přepínat mezi spotřebou, dojezdem na nádrž atd..

Jasně to všechno přepínat můžu. Taky můžu v nastavení přepínat na všechno možné, co to nabízí (telefon, audio, nastavení,stav vozidla a já nevím, co všechno tam ještě je). Jen pokud se dostanu na něco, co musím zadat (tzn. ten jmenovaný PIN,nebo třeba přejmenování telefonu vozidla), můžu mačkat co chci a nic se neděje. Logicky by to měl ovládat kolébkový spínač na straně páčky, protože ten spodní to potvrzuje, ale nic se neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prehraj ten sw v navi a budes mit klid. Resil jsem to sam tento tyden , dva dny pred tim nez mi Columba ukradli:(. Je to upravena verze pro OII predface. Moje auto se chovalo pred prehranim tak ze packa resp.prepinami mezi polozkami (tlf,pc,audio,nastaveni atd.) chodilo jen do doby nez jsem zvolil audio nebo navi . Pak to zatuhlo a packa prestala reagovat na prepinani polozek. Jedine co pomohlo byl restart navi. Ale pak vse na nanovo. Pomohlo az prehrani SW v navi. Pokud jsi z Prahy muzu ti pomoc. V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych na Vás dotaz ohledně GSM III. Mám úplně novou O2 1,9 tdi ve verzi Prima. Nechal jsem si dodělat Maxidot, kde funguje palubní počítač, ale ne moc jiné nastavení, snad prý nemám "komfortku" a rádio Bolero.. Chci si tam dát GSM III. Mám nabídku na verzi 1Z0 035 729 E nebo 5N0 035 730 C. Bude mi to tam fungovat v pořádku - hlavně co se týče toho MaxiDotu (nemám ovládání pal. PC na volantu, pouze na páčce). Děkuji moc za Vaši odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně nový Columbus s GSM III a HTC Touch Cruise s Windows 6. Columbus stahuje jen kontakty ze SIM, ne z telefonu. Pomůže mi přeinstalace telefonu na Windows 6.1, jak uvedeno na stránkách Škoda-Auto, ke stahování kontaktů i z telefonu ? V Sunnysoftu mi tvrdili, že to asi nepomůže...Omlouvám se, jestli už tu odpověď někde byla. Pročítám to hodiny a na konkrétní a jasnou zkušenost jsem nikde nenarazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně nový Columbus s GSM III a HTC Touch Cruise s Windows 6. Columbus stahuje jen kontakty ze SIM, ne z telefonu. Pomůže mi přeinstalace telefonu na Windows 6.1, jak uvedeno na stránkách Škoda-Auto, ke stahování kontaktů i z telefonu ? V Sunnysoftu mi tvrdili, že to asi nepomůže...Omlouvám se, jestli už tu odpověď někde byla. Pročítám to hodiny a na konkrétní a jasnou zkušenost jsem nikde nenarazil.

Toto netuším, asi ti neostane nič iné, len to vyskúšať. Ale môžem ťa ubezpečiť, že WM 6.1 aj WM 6.5 dokáže sťahovať konetakty aj z pamäte telefónu. Mne to na Touch HD fungovalo. Ale už fakt neviem, či som mal originálnu ROM, alebo nejakú z uvarených verzií. Teraz už GSM III nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnuji navod pro BlackBerry a nastaveni rsap:

BlackBerry & rSAP

Návod pro nastavení BlackBerry & rSAP (např. nové auta Volkwagen, Škoda, atd.)

1. - připravte telefon pro SAP - "Menu-button/Options/Bluetooth/Menu-button/Add Device/Listen (Tlačítko menu/Možnosti/Bluetooth/tlačítko menu/Přidat zařízení/Poslouchat" (telefon je nyní viditelný pro spojení SAP, pouze několik vteřin)

2. - vyhledejte zařízení SAP na Handsfree.

3. - připojení a spárování s BlackBerry je nyní možné, zadejte PIN SIMkarty.

4. - Telefon je při připojování SAP zcela uzamčen a stále je zobrazeno „Je aktivní režim SAP: K odpojení od HF a zapnutí služeb telefonu klikněte na OK“.

Pozor:

- Pokud se připojení SAP stále nedaří: Podívejte se na možnosti BT ("Menu-button/Options/Bluetooth/Menu-button/Option" (Tlačítko menu/Možnosti/Bluetooth/tlačítko menu/volba) na telefonu, zda je u položky Service (Služba) odškrtávací značka (fajfka): Profil přístupu k SIM.

- Po každém ukončení připojení BT musí být u BlackBerry zadán pin kód karty sim

ja len z vlastnej skúsenosti s párovaním s BB 8900 doplním, že je potreba vypnúť (odškrtnúť) AUDIO SOURCE v nastavení Bluetooth. potom už horeuvedený návod zafungoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem nainstaloval novou ROM (nyní verze 3.13.405.0 WWE) s WM 6.1 a už to v autě stahuje i z telefonu !!! Teď už narážím jen na kapacitu paměti v autě, ale to už tu asi nevyřeším. A pro HTC CRUISE s WM 6.1. nemá Sunnysoft češtinu, ale bez toho se dá žít. Díky moc za pomoc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Škoda Octavia II bussines rok výroby Január 2010. Nemal som objednané bloetooth sadu k telefónu. Ale v rádii ju vidím a je možné ju aktivovať. Samozrejme nefunguje. Predajca povedal že sa to dodatočne už nedá. Vie mi niekto poradiť čo sa dá urobiť aby mi to fungovalo? Niečo treba dorobiť? Mám tam rádio BOLERO

Editováno: , autor: Igisk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nemáš VAG tak asi ne.

Podívej se pod sedačku spolujezdce jestli tam máš nějakou krabičku asi 15x20cm. Plechovou nebo plastovou.

Podle mě tam nic mít nebudeš.

Jednotka se dá do auta dodělat dodatečně. Jen servisy to nemají zájem dodělávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Presne :)

Jinak jen mala poznamka - mobil uplne vypnuty neni, resp zavisi samozrejme na tom, co to je za mobil :) Treba Windows Mobile se nevypnou, jen se odpoji telefonni cast a zbytek je normalne pristupny :) Typicky fotak, MP3 prehravac, poznamky, ulozene e-maily, telefonni seznam atd... Nejsem si jisty, ale asi by fungoval treba internet pres wifi (Ale kdo ma v aute wifi, ze? :D)

Jo a upozorneni pro majitele iPhone - ten rSAP profil nepodporuje, tudiz iPhone neni mozne s GSM III pouzit!

Mám zajímavou zkušenost. Je pravda, že Windows Mobile běží dál, ale pokud spustím např. navigaci TomTom (tj. aktivuje se interní GPS), tak telefon ztratí GSM signál a po chvíli se odpojí. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som úplný laik. Ako sa to robí? Zvládnem to ja sám?

Ja mam Business a GSM v zaklade nema, ale da sa urcite doobjednat aj dodatocne domontovat. Na Boleru ti funguje tlacidlo Phone len na stisenie hlasitosti, ked budes mat GSM pripravu, malo by sa zobrazit menu telefonu, ja nemam GSM, tak nemozem dalej poradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...