Přejít na obsah

GSM III / Bluetooth


Doporučené příspěvky

A mam tu konecne vysledky ntb vs GSMIII :)

  • Pripojil jsem mobil, nastavil pres maxika APN pro GPRS, aktivoval viditelnost zarizeni.
  • Pres ntb (Sony Vaio) jsem HF vyhledal a sparoval. Visty mi primo nabidly pripojeni k internetu pres toto HF, takze jsem nechal ntb pripojit.
  • Maxik ukazal navic ikonku GPRS, pote ohlasil ze GPRS spojeni bylo navazano.
  • Ntb nasel nove pripojeni k netu, oznacil jsem ho jako "public".
  • Net chvili bezel (Skype se pripojil), nicmene IE ani FF uz se na net nedostaly, stejne tak ICQ, Skype se taky po chvilce odpojil. Udajne nedostupnost DNS serveru.

Resume: Vypada to, ze pripojeni ntb pres GSM III bude funkcni. Zmineny problem s pripojenim muze byt zpusoben mym ntb (posledni dobou hodne zlobi, budu muset reinstalovat win) pripadne operatorem (O2). Cca za mesic bych mel prejit k T-mobile, pak to otestuju znova :) A mozna i Vodafone, jelikoz ho ma zena :)

Zajimalo by mne jestli mohu stahovat emaily pres GPRS primo z mobilu, ktery mam pripojeny pro telefonovani. Tzn. nepouziju jiny zarizeni, ale jen jedno a to pro telefonovani i pro data. Ale jak to nastavit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mam tu konecne vysledky ntb vs GSMIII :)

  • Pripojil jsem mobil, nastavil pres maxika APN pro GPRS, aktivoval viditelnost zarizeni.
  • Pres ntb (Sony Vaio) jsem HF vyhledal a sparoval. Visty mi primo nabidly pripojeni k internetu pres toto HF, takze jsem nechal ntb pripojit.
  • Maxik ukazal navic ikonku GPRS, pote ohlasil ze GPRS spojeni bylo navazano.
  • Ntb nasel nove pripojeni k netu, oznacil jsem ho jako "public".
  • Net chvili bezel (Skype se pripojil), nicmene IE ani FF uz se na net nedostaly, stejne tak ICQ, Skype se taky po chvilce odpojil. Udajne nedostupnost DNS serveru.

Resume: Vypada to, ze pripojeni ntb pres GSM III bude funkcni. Zmineny problem s pripojenim muze byt zpusoben mym ntb (posledni dobou hodne zlobi, budu muset reinstalovat win) pripadne operatorem (O2). Cca za mesic bych mel prejit k T-mobile, pak to otestuju znova :) A mozna i Vodafone, jelikoz ho ma zena :)

Zkousel jsem dneska pripojit NTB jako modem, ale nepodarilo se. Jak spravne nastavis GPRS v MaxiDoTU ? Musis tam zadat rucne Access Point presne v nazvu jaky je ulozen v mobilu anebo si ho MaxiDOT sam nacte nacte ? NTB po sparovani mne nabidnul jen dial -up pripojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam maly problem s GSM III v me nove L&K :

- telefon (E65) se perfektne s GSM III spoji, prejde do rezimu rSAP, a v podstate funguje vse co ma, tzn. pretazeni tlf. seznamu se jmeny (je mozne nastavit telefon, SIM, nebo oboji), registry volani, prijem SMSsek atd.

- nicmene musim vzdy po pripojeni mobilu k GSM III zadavat PIN kod SIMky z telefonu - v telefonu mam samozrejme GSM III nastavene jako autoriz. zarizeni, takze se pripoji zcela automaticky, ale v nastaveni GSM III nemohu najit moznost pro pevne nastaveni PINu SIMky mobilu, aby se na to pokazde GSM III neptala

- v manualu se pise cosi o tom, ze poprve pri parovani telefonu s GSM III se na to zepta, nic takoveho se ale nedelo (a nedeje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kandel1: iPhone opravdu nefunguje, rSAP neumi... At si rikaji Nemci co chteji ;)

Foxy: musis Access Point prepsat z mobilu, HF si to samo nestahne. Jinak na Vistach jsem nechal vyhledat BT zarizeni (mobil uz byl pripojeny), naslo mi to HF, pridal jsem. Nepamatuju si co to nabizelo za sluzby, ale nejspis ten Dial-up. A nebo mozna jsem to udelal obracene - tj nechal jsem ntb jako viditelny a pres maxika jsem nechal vyhledat okolni zarizeni a pripojil ntb jako "modem" (trochu nelogicke ale je to tak).

No a pak v NTB pres Bluetooth Devices->"nazev HF"->Control mam moznost "Use your headset (jmeno) to connect to internet" a tlacitko Connect. Nicmene pripojeni mi hrozne padalo. Ted mam nove T-mobile, ale jeste nebyl cas na test..

Foxy 2: A co se tyka pripojeni mobilu pres GPRS, na WM 6.1 (HTC TouchHD) to nejde, muzu se pripojit pres HF jen pomoci CSD (vytaceneho) pripojeni, nikoliv ale pres GPRS :(

A jinak overeno i v navodu k HTC - neni mozne stahovat kontakty z tel. seznamu, pouze SIM. A HF v aute musi byt nastavene na "Pouze SIM"... Obavam se ze to tak bude u vsech WM telefonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak overeno i v navodu k HTC - neni mozne stahovat kontakty z tel. seznamu, pouze SIM. A HF v aute musi byt nastavene na "Pouze SIM"... Obavam se ze to tak bude u vsech WM telefonu...

Obavas se spatne... Mam Xperii a kontakty z pameti telefonu funguji... Musel jsem si stahnout a nainstalovat aplikaci BT SAP (ta pro Diamond), ktera se pak objevi v nastaveni pro Bluetooth, jako maji zarizeni HTC. A svete div se, kontakty funguji. Tim padem mi je zahada, ze u zarizeni HTC funguji kontakty pouze ze SIM a treba u me Xperie (vyrobek HTC pod oznacenim SE) funguji kontakty z pameti telefonu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to nejspis ovladaci - Xperia bude mit nejspis SE software. Bohuzel BT SAP mi na TouchHD nejde nainstalovat, takze kontakty muzu tahat pouze ze SIM..

SE software asi ne, spousta ovladacu (porgramu) ma podpis HTC....

Zkousel si tento???: http://uloz.to/1540694/Diamond_BT_SAP.zip

Mam ale dojem, ze HDcko tuto polozku ma stejne jiz v zakladu nainstalovanou...

Editováno: , autor: kandel1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi zlozity pokus, ale fungoval mi:

Mam dualnu SIMku jednu v N6220 druhu v HTC Touch Pro

1) zosynchronizoval som N6220 aj s kontaktami

2) po pripojeni HTC mi to identifikovalo HTC (asi podla IMEI) ako N6220 a kontakty zostali

Sice nebudes mat na displeji HTC ale aspon mas kontakty. Kto nema dualnu, treba skopirovat kontakty do podporovaneho mobilu a pouzit SIMku, ktora bude potom v HTC.

BTW kolega s jeho HTC si pozical moje auto a zafungovali mu konnakty okamzite (druhy mobil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SE software asi ne, spousta ovladacu (porgramu) ma podpis HTC....

Zkousel si tento???: http://uloz.to/1540694/Diamond_BT_SAP.zip

Mam ale dojem, ze HDcko tuto polozku ma stejne jiz v zakladu nainstalovanou...

Problem je prave v tom, ze HDcko uz ma tohle v zakladu nainstalovane, resp nejaky SAP profil. A tim padem nelze nainstalovat jiny :( Hlasi mi to chybu zabezpeceni, neni opravneni k instalaci nebo tak neco.

Ferdo - opet hodnotny prispevek, ach jo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten prispevek mozna patril mne, s ferdou25 jsme HF GSM III s solumbusem zprovoznovali...

Kazdopadne se smir s tim, ze Ti kontakty pujdou jen ze SIM, coz je peknej opruz mit aktualizovany jak kontakty na SIM tak i kontakty v pameti telefonu pro castou (aspon u me) aktualizaci kontaktu HF sady v aute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Neviem, či ti to pomôže, ale ja mám GSM HF II a s N73 to bol jeden veľký problém, kontakty nešli a ani meno volajúceho sa nezobrazovalo. Skúšal som všakovaké aplikácie pre Nokiu a bez úspechu. Odkedy som Nokiu vymenil za HTC, tak kontakty fungujú parádne a som happy.

funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...