Přejít na obsah

(FI)komfortka


jajaj

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Dobrej

jeden dotaz k FI classic combi rv00 - mr 01, mám immo 2.5 nebo 3 generace? Komfortku jsem taky nenašel. Mám jen orig. centrál jinak bez výbavy, hledal jsem dobře nad plynovým pedálem? Fábku mám půl roku a dříve 120 tak je to pro mě skok do neznáma.

Moje potřeba zní- mám jen jeden klíč s immo čipem a druhý bez s možností dodání čipu do klíče, problém je že nevím jaký.

Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu

zamknul jsem auto s otevřeným okénkem a otevřít nešlo červ. diodka blikala, ale nešlo otevřít. Na zadnich dveřích vyjel kolík ale po uvolnění zase zajel. Prostě nelze otevřít.

V kufru mám elektroins. origo do svazku + škoda konektor (stejný jako na zad.světlech) a ovládání mikrospínačem v madle nad rz.

Je možné dodat origo cz central, jako dodělávku bez komfort jednotky?

Jak poznám zámek dveří origo a neorigo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dík za info, tak jsem ji konečně našel. Byl to "porod", vše je tak krásně přístupné, zlatá stodváca stačilo kladivo, ....

...

Prosím ještě o radu kam se nahrává kód immo, resp. má s tím komfo něco spol.. Chtěl bych ji vyměnit z A na E a dodělat el. okna.

Nechci to hlavně "podělat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S IMMEM TO NEMA NIC SPOLECNIHO STACI PRIZPUSOBIT KLICE A MAS HOTOVO.S EL OKNAMA JE TO TADY DOST HLAVNE JE TREBA POTOM ROZMYSLET JESTLI CHCES DALKOU ZAVIRAT I OKNA KVULI ZAPOJENI RID.JEDNOTEK A VYBERU MOTURKU NA STAHOVANI OKEN.

Editováno: , autor: Volvak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...