Přejít na obsah

Děčíňáci,Ústečáci,kde servisujete?


Pely

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.Tak už jsem se dohrabal až ke 120 tis a přemýšlím,kde udělat prohlídku.Auto jsem koupil jeté z německa,poslední prohlídku jsem dělal v Liberci,měl jsem tam známého.Spousta známých servisuje auta v německu,i já se tam byl zeptat na předběžnou cenu-800€(jsou v tom tentokrát i rozvody no).Určitě se tam k autum chovají v servisech líp než tady ale tak jak u nás,asi platí jak kde.Chci se zeptat kde servisujete vy?Ještě pořád u škoda servisu,nebo už jste to vzdali?Uvítám každý příspěvek,díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.Tak už jsem se dohrabal až ke 120 tis a přemýšlím,kde udělat prohlídku.Auto jsem koupil jeté z německa,poslední prohlídku jsem dělal v Liberci,měl jsem tam známého.Spousta známých servisuje auta v německu,i já se tam byl zeptat na předběžnou cenu-800€(jsou v tom tentokrát i rozvody no).Určitě se tam k autum chovají v servisech líp než tady ale tak jak u nás,asi platí jak kde.Chci se zeptat kde servisujete vy?Ještě pořád u škoda servisu,nebo už jste to vzdali?Uvítám každý příspěvek,díky.

Chceš to napsat popravdě? Ústeckým servisům se velkým obloukem vyhni. U mých příspěvků se mrkni, jak funguje Okim - jedna velká katastrofa. Ve 120.000 mi měli udělat dle předpisu rozvody, udělali vše okolo jen né rozvody - ve 142.000 km jsem měl problém s autem (nabourala do mě v LB dodávka) a auto se odtáhlo do Autotrendu v LB u Hypernovi. Tam se mě ptali, proč nemám hotové rozvody, když už mám přes 142.000 km. Řekl jsem, že mi je udělali, tak mi vše ukázali (v systému) a ještě volali do Okimu. Tam řekli, že na to asi zapomněli......Byla i má chyba, že jsem si to nezkontroloval, ale platím převodem přes účet, takže jsem fakturu s rozpisem moc nekontroloval. Každopádně v LB max. spokojenost, profi přístup. váží si tě jako zákazníka, což v okimu ani zdaleka neznají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dobrý.Okim znám.Kdysi jsem měl feldu a Okim-katastrofa.Už je to teda aspoň 13 let ale vzpomínám si že to tenkrát nestálo za nic,v Libouchci taky ne(ten už snad asi ani nefunguje) a Děčínská škodovka snad nejhorší.Už tenkrát to tu stálo za starou belu a to to byla jen felda.Předchozí auto jsem měl passata a jezdil jsem s ním k Horejskovi do Lípy.Docela to tam šlo,dokonce udělali pobočku v DC,převzali tu DCauto ale taky už jim nevěřím.Na podzim mě cukalo auto,byl jsem zrovna mimo ČR,takže to padlo na manželku.Nabulíkovali jí tam takový nesmysly,málem se měnila komplet elektrika včetně řídící jednotky,tak s tím počkala na mě a byla to porušená izolace někde na kabelech-skratovalo to.Ty servisy dneska tragedie,fakt nevím,kam to na ty rozvody dát.Jak už jsem psal,při 90tis se to dělalo v Lbc ale už tam nikoho neznám,tak fakt nevím.Nikdo jinej z Děčína a Ústí tu není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem taky z děčínska, ale servisuji zatím vše sám, mám doposud štěstí, že auto drží,

zkušenost mám pouze jednu a to s DC Auto a bohužel špatnou, hned po koupi nešlo

řadit, a i když tomu celkem hovím, tak mě natáhli, prý měnili jednu z části ovládání

řazení, zaplatil jsem a až později zjistil, že to měněno nebylo, takže tak

Každý dobrý tip uvítám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem taky z děčínska, ale servisuji zatím vše sám, mám doposud štěstí, že auto drží,

zkušenost mám pouze jednu a to s DC Auto a bohužel špatnou, hned po koupi nešlo

řadit, a i když tomu celkem hovím, tak mě natáhli, prý měnili jednu z části ovládání

řazení, zaplatil jsem a až později zjistil, že to měněno nebylo, takže tak

Každý dobrý tip uvítám lol

Co záznamy v servisce?Jak provádíš to?

Objednal jsem se do AUTO ANEX,v pondělí jdu na to.Měl jsem u nich párkrát passata a docela to šlo,tak jsem zvědavej.Spousta známých servisuje v německu,bohužel jen bmw a audiny,se škodovkou nikoho neznám.Dám vědět jak to v pondělí dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice tam servisuju, nevim proc to delam ale s cenou me vzdy natahnou v AUTONU v Ústí, kdyz se mi obcas na autech neco stalo tak to jaks taks napravili ale jako vsude asi jde hlavne i o mechanika co to delal,

DC auto snad ted ma Horejsek tak mozna ze budu jezdit k nemu, ale myslim ze to vsude bude podobny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice tam servisuju, nevim proc to delam ale s cenou me vzdy natahnou v AUTONU v Ústí, kdyz se mi obcas na autech neco stalo tak to jaks taks napravili ale jako vsude asi jde hlavne i o mechanika co to delal,

DC auto snad ted ma Horejsek tak mozna ze budu jezdit k nemu, ale myslim ze to vsude bude podobny.

DC Auto má sice Horejsek ale lidi na dílně,až na pár vyjímek,zůstali stejní.Takže taky nic moc.Třeba si to tam někdo chválí,zatím nikoho takového neznám.P jsou docela dobří v GPD ale je to bez razítka v servisce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával auto do Teplic. Jelínek tam má servis, kde mám pár známých, ale rozvody bych jim asi nesvěřil. Na několik závad mi už bylo řečeno, že to není možný. Tak jsem tam taky přestal jezdit. Dneska jezdím jinam. Můj servis sice nemá ISO, ale postarají se tam o auto tak, jak si představuju. Takže pá, pá origo servisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co záznamy v servisce?Jak provádíš to?

Objednal jsem se do AUTO ANEX,v pondělí jdu na to.Měl jsem u nich párkrát passata a docela to šlo,tak jsem zvědavej.Spousta známých servisuje v německu,bohužel jen bmw a audiny,se škodovkou nikoho neznám.Dám vědět jak to v pondělí dopadne.

Servisku neřeším, je to starší kára. Důležitější než razítko je kvalita práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával auto do Teplic. Jelínek tam má servis, kde mám pár známých, ale rozvody bych jim asi nesvěřil. Na několik závad mi už bylo řečeno, že to není možný. Tak jsem tam taky přestal jezdit. Dneska jezdím jinam. Můj servis sice nemá ISO, ale postarají se tam o auto tak, jak si představuju. Takže pá, pá origo servisy.

Tak by si nás neměl napínat a napiš kam jezdíš servisovat kol108

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v pondělí AUTO ANEX v pohodě.S majitelem se sice znám ale řešil jsem to tak jako normální zákazník.Jsem spokojenej.Solidní jednání,dá se s nima solidně domluvit-poraděj a chovaji se fakt tak,že jsou tu pro zákaníka,což bohužel není v dnešní době pořád ještě standart.Někdy jsem fakt překvapenej,co si tady dnešní firmy dovolej,porovnávám s německem.Náhradní auto neni taky problém,mě odvezli a přivezli kam jsem potřeboval.Tomu kdo v Dc hledá značkovej servis audi,škoda VW,můžu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisku neřeším, je to starší kára. Důležitější než razítko je kvalita práce.

Úplně chápu,že když má člověk starší auto,na servisku kašle.Jak píšeš,důležitá je kvalita.Já sám většinou prodávám auta ve stáří 6-7 let a na servisku,v dnešní době kdy se s autama po stránce motorů a plechařiny děje to co se děje,docela dám.Možná jsem jeden z mála ale prostě jsem takovej.I přes to by i mě zajímali solidní servisy kam se člověk nemusí bát dát auto a odjíždí spokojenej.Proto jsem zakládal tuhle diskuzi,samozřejmě i pro Ústí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Tak jsem byl podruhé v servise DC Auto. Poprvé spokojenost, ale to si mě asi jen otipovali.

Podruhé na mě použili nacvičenou fintu a docela slušně mě okradly. Přičetli si 40%. Naletěl sem. Bylo to natrénovaný a docela bezostyšný. Tenhle servis bych nedoporučil. Pokud Vás někdo okrádá, bude to dělat pořád. Je to jak s chlastem.

Musím najít jiný servis. Máte někdo doporučení. Jenom ne Quick. Tam se množej závady. Zkuste mi něco prosím navrhnout.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával auto do Teplic. Jelínek tam má servis, kde mám pár známých, ale rozvody bych jim asi nesvěřil. Na několik závad mi už bylo řečeno, že to není možný. Tak jsem tam taky přestal jezdit. Dneska jezdím jinam. Můj servis sice nemá ISO, ale postarají se tam o auto tak, jak si představuju. Takže pá, pá origo servisy.

Známá koupila u Jelínka nový auto. Dvojkovou Oktavii. Po půl roce jí nabourali zadní nárazník. Auto nešlo rozumě opravit. Pořád tam teklo. Nebudu to protahovat. Chlap co vezl nový auta k Jelínkovi jim pod mostem očesal střechy. Jelínek to nechal opravit (i Škodovka uznala, že mistrně) a prodával je jako nový. Nechtěl uznat reklamaci. Říkal: !Klidně mě žalujte, potáhne se to léta" a posmíval se. Nakonec se do toho vložila Škodovka a musel vyměnit auto. U takovýho zmetka bych si auto nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl podruhé v servise DC Auto. Poprvé spokojenost, ale to si mě asi jen otipovali.

Podruhé na mě použili nacvičenou fintu a docela slušně mě okradly. Přičetli si 40%. Naletěl sem. Bylo to natrénovaný a docela bezostyšný. Tenhle servis bych nedoporučil. Pokud Vás někdo okrádá, bude to dělat pořád. Je to jak s chlastem.

Musím najít jiný servis. Máte někdo doporučení. Jenom ne Quick. Tam se množej závady. Zkuste mi něco prosím navrhnout.

Dík.

O jakou nacvičenou fintu šlo.Poděl se s náma o své zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jakou nacvičenou fintu šlo.Poděl se s náma o své zkušenosti.

Ono se to blbě píše. Je to dlouhý a já nerad píšu. Jen stručně. 1/ Je potřeba další oprava. Auto je na zvedáku a je potřeba díl za několik tisíc. Je potřeba rychle říct. Pokud to odsouhlasíš hned, tak máš prachy. To je důležitej poznatek. 2/ Když je auto hotový tak ti zavolaj a neřeknou ti cenu a okecávaj a chlácholej. Nemůžeš si nic promyslet a připravit se. 3/ Po příjezdu ten nejmileší technik ti sdělí, že to stojí o 7000 víc, než byla dohoda. 4/ pořád mluví a nenechá tě přemýšlet. 5/ Nabídne výborný řešení, bez učtu slevíme 5000. 6/ Mluví a nenechá tě přemýšlet, vše je v časovém pressu a finančním pressu. 5/ Tady udělá většina lidí chybu a udělal jsem jí taky. Místo, abych ho poslal do prčic a trval na dokladu a dohodnutý ceně, tak jsem kývnul. Bylo to jen o 2000 víc než bylo dohodnuto. Nic jsem netušil.

Chyba byla, že namontovaný díl prý za cca 14000 odešel po dvou dnech. Auto do servisu. Když už se tři dny nic nedělo, volám. Telefon vzal někdo jinej a řekl, že už třetí objednanej a repasovanej (platil jsem novej a byl ubezpečen, že mám novej) díl odešel a tak montují novej. Vzal jsem telefon a obvolal jiné servisy a zjistil ceny. Nový díl nestojí 14000 ale jen 6800 bez DPH. Mě účtovali repasovanej jako novej, ale o to nejde. Všechno jsem si dal do hromady a šel do servisu. požádal o vytištění dokladu a vysvětlení. Narazil jsem. Neměl jsem šanci doklad vidět, ale když jsem vyslovil ono: "Doklad chci vidět", všichni ostatní pracovníci servisu utekli. Na monitoru jsem zahlédl napočítaných 40% u faktury. Technik mi tvrdil, že to je sleva. Ať čtenář posoudí sám.

Když sem to doma propočítal, tak to sedělo, napočítali 40%, nabídli slevu bez dokladu. Nejsem účetní, ale myslím, že na konci měsíce procenta odmaže a co je navíc má do kapsy, včetně rozdílu mezi novým a repasem. Vzhledem trojnásobný výměně a nakonec novému dílu nevidělali tolik. Odhaduji 1750. 250 jsem chtěl za olej co sem musel dolejt a to mi velmi ochotně vyplatil.

Až mi příště v servise řekne, že to je za tolik, ale bez dokladu mi sleví, hned ho zastřelím. Už mám zkušenosti. Myslím, že by to měl vědět majitel servisu, takovej člověk mu kazí jméno a pokládá firmu. Škoda, že ho neznám. Řekl bych mu to.

Editováno: , autor: Vilibald3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazne si myslis ze to dela zamestnanec? To dela Horejsek z Lipy, proc myslis ze uz toho ma tolik a ze se siri jako rakovina.

Jinak ja jsem byl take velice spokojen s DC Auto (nyni horejsek), koupil jsem u nich nebouranou oktu, po 2 letech zacala reznout hauptna a predni naraznik doslova odlupoval lak, zajel jsem do prvni lakovny, tak jen vykouk z okna a rika, bourany co, nekvlaitne udelany, to je videt... a me spadla celist... ted uz to ale poznam, poradili mi par tipu a uz se nenecham ochlacholit.

Vymena pneumatik - byli schopny mi je nasadit v protismeru! A to jim tam auto lezelo asi 3h a ja smajdal po meste, pac mi tvrdili ze to bude max na 30 min.

Pak me nabourala AVIE, od ty doby mi nejdou zavrit dvere, viko na nadrzi je odchliply a clovek nic nezmuze, reklamoval jsem to asi 6x, vzdy 14 dni bez auta a vysledny efekt 000 nic. Zadni svetlo je uvnitr zapraseny, jak to sulini brousili, tak mi nalital bordel do svetla. Tudiz jedna strana krasna cira a druha zasedla. Zkousel jsem to vymejvat vodou, pak i detskym ubrouskem a vyslednej efekt byl, ze jsem si akorat udelal rejhy na tom strbrnem (ty rejhy jsou cerveny, ta stribrenka je jak motyl, sahnes a jde to dolu).

To jeste neuvadim spoustu drobnosti.

Inu priste auto nevezmu po dukladnym prozkoumani.

Jezdil jsem do Lipy (San Plus) hnedka na hlavnim tahu, kdyz se jede kolem N. Boru a tam se taky hodne zkazili. Mel jsem diru ve vefuku a oni mi rekli ze nemaj zadnej plisek, ze me objednaj (servis nema kus plisku????) a pri kazdy navsteve mi menili zadni zarovky. Dal jsem si na to jednou pozor a zarovky jsem si oznacil, a prekontroloval radne zda-li vse co ma sviti a zase menili zarovky, pozadal jsem o ty puvodni a uz jsou prej v kosi na recyklaci....

Od ty doby jezdim servisovat po sikulech a rekl byhc lepe odvedena prace, za rozumnejsi penize, ale clovek musi umet natrefit (taky jsem objel asi 4, nez jsem nasel). Ted jsme se prestehoval do Prahy a hledam dalsiho sikulu... udelam novy vlakno, kdo by se mi na auto koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...