Přejít na obsah

Mobilní telefony


Romariooo

Doporučené příspěvky

Rozhodně E52 je vymakanější ale to neni můj šálek čaje...já si počkám na Nokii 6700.Měli by se zamyslet nad bateriema protože ten barevný displej fakt hodně tu baterku cucá a já třeba když hodně telefonuju tak musim nabíjet v podstatě každý druhý až třetí den.Sice mám autonabíječku v autě ale nerad tam ten mobil strkám-prej to tu baterii ničí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja Nokie nehanim, i kdyz ja sam je nemam rad, ale netvrdim ze jsou spatne.

Rekl bych ze ve vetsine pripadu budou dve skupiny lidi - ti, kteri by si nekoupili nic jineho nez Nokii, a ti, kteri by si Nokii nekoupili :)

Co jsem zatim videl, tak ovladani Nokii je logikou docela odlisne od ostatnich znacek (z mych zkusenosti Siemens, Sony-Ericsson), proto kdo si zvykne na Nokie, tezko prechazi jinam a naopak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane: mne to zas naopak nikdy netáhlo k Nokii - skrze Motorolu (kterou už nikdy víc) jsem se probil přez Sagema, Alcatela k Siemensu (ve svý době v poměru cena - výkon bezkonkurenční: konkrétně s M65 naprostá spokojenost) k Nokii ( s 8210 jsem byl maximálně spokojenej a dle mýho jeden z nej oldmobilů) a posléze k Samsungu (D 500 kterej jsem zakoupil jako novinku tuším asi před 4ma rokama a dodnes nevrže, funguje a baterka drží 3dny :) ) , ještě jsem stihnul dvakrát "ulítnout" na MOtorole (razr mne dostal vzhledem, ale hnedka jsem se vyléčil - tak debilní ovládání a práci s SMS jsem nezažil :feve: ) než jsem došel k SE (790i - výtečnej telefon, nebýt taková cihla) a po vystřídání celkem solidního počtu telefonů můžu říct, že SE je solidní "levná značka", ale pokud chce člověk něco lepšího sáhne po Nokii (kde hraje prim výbornej výběr a opravdu solidní zázemí, ať už servisů, tak SW podpory) nebo Samsungu (kvalita zpracování, výbava a design, nebejt minimální podpory výrobce, je to u mne jasná jednička) :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi to pěkně ale já jsem třeba zkoušel i jiné značky mobilních telefonu jako je napřiklad Motorola V3,Siemens,SE a pokaždé jsem se vrátil k finské hračce.

Vsak o tom prave mluvim - jsi ta skupina, ktera pujde "jenom" po Nokii :) Ale na tom neni nic spatneho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci když jsme u těch mobili tak nevíte náhodou když mi příjde sms a já mám telefon vypnuty-jak dlouho na mě ta zpráva počká? Já vím že to je dané nastavením v menu a taky vím že tam mám ten čas maximální.Kolik to je dnů když je v telefonu nastavený právě ten maximální čas??? :help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...