Přejít na obsah

Mobilní telefony


Romariooo

Doporučené příspěvky

jj díky,i když já chci telefon kterej bude dobrej na přehrávání muziky,doted sem si kupovala SE typ walkman ,na muziku gut ale ostatní .. :feve:

A který fce ti nevyhovujou ,nebo co se ti na walkmanu nelíbí...?tenhle je nadupanej..

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/so...86/default.aspx

já mám W910i a spokojenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A který fce ti nevyhovujou ,nebo co se ti na walkmanu nelíbí...?tenhle je nadupanej..

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/so...86/default.aspx

já mám W910i a spokojenost....

tady nejde o to že nelíbí,ale o značku SE ,měla sem tři a každej mi odešel a každej byl pořád v opravně víš..ted mám w890i a mám ho přes půl roku a už byl snad 3x opravovanej..pořád se seká,vypíná..chjo..takže přemýšlím o nokii..jinak ten telefon co máš ty,má brácha a taky je spokojenej :palec2: ..tak jen asi já mám smůlu,bo nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj děkuju moc kol5 o tomhle telefonku sem už slyšela..není špatnej ;)

klucííí klucíííí Jenda dostal hubana :w00t1: aha aha závidíte kol12 nemáš za co ;) PS: já osobně jsem chtěl jít do tohohlec : http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/no...92/default.aspx je to taková vylepšenina 6300, hlavně rozměrama mě dostal, fakt mrňavej vcelku odolnej mobil :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajimal tento model:

Jo tak na ten se už, moc těšim Romariooo bude vědět, psal jsem mu tehdá SZ. Už se prodává dávno v USA i v Evropě, ale my Čecháčci, musím furt čekat, ale na druhou stranu, až sem přijde, (mělo by to byt 2. čtvrtletí, což už by mělo byt teď někdy, už je ofiko na nokia.cz, ale přesný termín tam není) snad už bude mít vychytaný jak HW tak i SW mouchy, přemýšlel jsem tehdá o Nokii 5800 XM a narazil jsem na tudle N97, takže snad asi vemu tuhle, teď mam starou 6230i, pač mi jednoho krásného dne umřela N73, v servisu mi řekli, že je ohlá základní deska, nic jsem s nim nedelal a vono tohle, neuznaná záruka atd. kamošovi co dělá výtahy spadla tušim E75 z 7. patra obouchala se v šachtě o stěny, než spadla dolu a přežila to uplně v pohodě, akorat ji musel narovnat... :smich::smich: a docvaknout nějakej rámeček.

jinak předtim jsem měl: nokie 3110, 3210, 3310, 8310, pak SE T610, pak nokii 6230, 6230i a tu N73 a teď z5 6230i => možná v budoucnu tu N97. Co Vy na ní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...